رفتن به نوشته‌ها

VVDN و STL برای طراحی ، توسعه و ساخت راه حل های 5G گرد هم آمده اند

طراحی VVDN و خدمات ODM بیش از 13 سال تجربه کار در شبکه و ارتباطات را برای مهندسی ، ساخت و نگهداری محصول نهایی به پایان می رساند. آزمایشگاه های VVDN و مراکز تعالی (CoEs) در زمینه های 5G از جمله تخصص ارائه می دهند 5G RAN ، 5G RF ، 5G ابر / دیجیتال ، از جمله ارکستراسیون برش شبکه ، خدمات oRAN / cRAN / vRAN و غیره

STL یکپارچه سازنده شبکه داده است که دارای قابلیت های پیشرو در اتصال نوری و راه حل های مجازی موبایل است. STL در جهت هدایت اپراتورهای شبکه تلفن همراه برای ایجاد شبکه های برتر در کلاس فعالیت می کند و آنها را قادر می سازد یک خط ثابت بومی آزاد ، بدون بند و ابر و شبکه های دسترسی تلفن همراه 5G ایجاد کنند.

هر دو شرکت با داشتن تخصص VVDN در ساخت رادیو و تمرکز STL بر راه حل های برش ، به طور جمعی طراحی ، طراحی و توسعه راه حل های نوآورانه برای پشتیبانی از زیرساخت های مهم برای 5G را طراحی می کنند. این راه حلها به اپراتورها در سراسر جهان امکان می دهد موارد مختلف استفاده از استقرار را با تجاری سازی سریع مرتفع کنند.

پونه آگروال، بنیانگذار و رئیس جمهور Wireless Group ، VVDN Technologiesگفت: “این همکاری با STL برای VVDN اساسی است و در زمان مناسبی به دست آمده است که VVDN سرمایه گذاری قابل توجهی را در فضای مهندسی 5G انجام می دهد. هدف از این کار ارائه سکوی 5G جامع ، یکپارچه و از پیش تصویب شده برای Small Cell و Macro RU و فراهم آوردن مهندسی و توسعه ما کاملاً مجهز به طراحی و توسعه راه حلهای رادیویی 5G است که به STL کمک می کند تا کار 5G را تسریع کند. ”

دکتر بدری گومتام، مدیر فناوری ، STLگفت: “همکاری مشترک با VVDM به دنبال پیشبرد تکامل است سلولهای کوچک 5G پشتیبانی از اپراتورهای ارتباطات از راه دور در ماموریت خود برای راه اندازی شبکه 5G. همچنین با یک رویکرد اصلی از “Make In هند“در واحد 5G رادیو ، STL به دنبال هدف قرار دادن اپراتورها در سطح جهان و تمرکز بر روی شرکت های خصوصی برای استقرار در مقیاس بزرگ 5G است.”

درباره VVDN:

VVDN یک شرکت تولیدی و مهندسی محصول است که در طراحی و ساخت محصول نهایی به هدف در انواع مختلف عمودی فناوری (5G & DC ، Vision ، شبکه و Wi-Fi ، IOT ، دفاع ، ابر و برنامه) متمرکز است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد VVDN ، به http://www.vvdntech.com مراجعه کنید

درباره STL – Sterlite Technologies Ltd:

STL یکپارچه سازنده شبکه داده های صنعتی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد STL ، به https://www.stl.tech/ مراجعه کنید

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1155108/VVDN_STL.jpg

مخاطب رسانه ای:
آنوشری میتال
[email protected]
+ 91-9619903712

SOURCE VVDN Technologies

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید