رفتن به نوشته‌ها

پیش بینی می شود که بازار شناسایی ژستها از 3.8 میلیارد دلار در سال 2020 با CAGR 27.0٪ در سال 2025 به 32.3 میلیارد دلار برسد.

نیویورک، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – بازار تشخیص حرکات در CAGR 27.0٪ رشد می کند در حالیکه بازار سنجش بی دست و پا برای رشد در CAGR از 13.2٪ از سال 2020 تا 2025

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p04801486/؟utm_source=PRN

پیش بینی می شود که بازار شناسایی ژست ها به دست آید 32.3 میلیارد دلار در سال 2025 از 9.8 میلیارد دلار در سال 2020 ، در CAGR 27.0٪. محرکهای اصلی رشد بازار تشخیص ژست افزایش تقاضا برای اتصال در صنعت خودرو ، پیچیدگی فنی پایین و تجربه کاربری پیشرفته و افزایش دیجیتالی شدن در صنایع مختلف است. علاوه بر این ، ادغام چندین فن آوری با کنترل ژست ها فرصت هایی را برای بازار شناخت ژست ها ایجاد می کند. عمده ترین محدودیت در بازار مصرف انرژی زیاد توسط محصولات دارای قابلیت حرکت است. چارچوب پیچیده برای تولید کنندگان یک چالش بزرگ برای این بازار است.
پیش بینی می شود که بازار سنجش از دست بیفتد 15.3 میلیارد دلار در سال 2025 از 6.8 میلیارد دلار در سال 2020 در CAGR 17.4٪. محرکهای اصلی برای بازار سنجش بی دردسر شامل افزایش تقاضا برای سنجش بدون تماس و همچنین موضوعات بهداشتی و برنامه های مطلوب مستقر در دولت است. افزایش تقاضا برای فن آوری های سنجش لمسی در تلفن های هوشمند ، و راه حل های بیومتریک بی سیم با ردیابی به روز شده و کنترل عملکردها ، فرصت هایی را برای بازار سنجش بی دردسر ایجاد می کنند. اصلی ترین محدودیت در بازار ، هزینه بالاتر انتقال همراه با مقاومت کاربر است. هزینه های بالا درگیر در محصولات سنجش لمسی یک چالش بزرگ برای این بازار است.

تشخیص ژست مبتنی بر لمس برای داشتن بیشترین سهم از بازار تشخیص حرکات در طول دوره پیش بینی
فن آوری های مبتنی بر لمس مبتنی بر لمس به کاربر امکان می دهد با لمس کردن خود دستگاه یا از طریق کنترل کننده متصل به دستگاه ، حرکات خاصی را انجام دهد. حرکات لمسی / مبتنی بر دستگاه در اکثر تلفن های هوشمند موجود در بازار قابل لمس است – پد لمسی یا لمسی صفحه نمایش

مؤلفه های اساسی در شناسایی ژست مبتنی بر لمس ، یک صفحه لمسی یا صفحه لمسی است. تشخیص حرکت با سنجش تماس جسمی روی صفحه لمسی یا صفحه لمسی معمولی حاصل می شود.

در اصل دو نوع فناوری شناخت ژست مبتنی بر لمس وجود دارد ، یعنی ژست چند لمسی و حرکت. فناوری تشخیص حرکات چند لمسی به لمس مقاومت ، لمس خازنی و لمسی مبتنی بر دوربین نوری تقسیم می شود.

در بین همه فن آوری ها ، فناوری مبتنی بر سنسور برای داشتن بیشترین سهم از بازار سنجش بی درد در طول دوره پیش بینی
سنسورها دستگاه هایی هستند که یک وسیله الکترونیکی را قادر می سازد با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کند. دو نوع سنسور اکثراً در دستگاه های سنجش لمسی استفاده می شوند ، یعنی حسگرهای مادون قرمز و حسگرهای خازنی.

سنسورهای مادون قرمز قادر به انتشار و دریافت امواج به صورت گرما هستند. در طیف مادون قرمز ، همه اشیاء برخی از تشعشعات حرارتی ساطع می کنند. این پرتوهای حرارتی برای چشم انسان قابل مشاهده نیست اما می تواند توسط یک سنسور مادون قرمز شناسایی شود که تابش حرارتی را تفسیر می کند.

از ردیاب های حرکتی در تجهیزات بهداشتی استفاده می شود ، مانند شیرهای کم لمسی ، سطل زباله بدون لمس ، و ضربات لمسی کمتر ، در جایی که یک سنسور حرکت اطراف یک شی و از این رو را تشخیص داده و از این رو ، خاموش یا خاموش شود. تولید کنندگان اصلی سنسورهای حرکت مادون قرمز عبارتند از: Orbis (US) ، شرکت EMX (ایالات متحده) و Wilcoxon Research (US).
سنسورهای خازنی از خاصیت الکتریکی خازنی که بین دو سطح رسانا وجود دارد در نزدیکی معقول معقول استفاده می کنند. سنسورهای خازنی دستگاه های غیر تماسی هستند که قادر به اندازه گیری با وضوح بالا برای تغییر موقعیت هر هدف رسانا هستند.

هنگام استفاده از یک سنسور خازنی در یک برنامه لمسی و یک برنامه لمسی کمتر واریانس کمی وجود دارد. آنتن موجود در یک حسگر خازنی ، اگر در اندازه بزرگ باشد ، حساس تر می شود و از این رو می تواند بدون لمس کار کند. برنامه های کاربردی ، مانند تجهیزات بهداشتی (شیرهای اتوماتیک) و دستگاه های تشخیص حرکات (قرص ، تلفن همراه).

شرکت های تولید کننده سنسور خازنی عبارتند از Baluff (US) ، Lion Precision (US) ، میکرو اپسیلون (آلمان) و شرکت EMX (ایالات متحده).

آمریکای شمالی برای داشتن بیشترین سهم از بازار تشخیص ژست در دوره پیش بینی
شناخت حرکات آمریکایی شمالی و بازار سنجش بی درد در چند سال گذشته شاهد پیشرفت های چشمگیر بوده است. همواره از نظر اتخاذ فناوری و خدمات مرتبط با آن در صدر قرار دارد.

استقرار فناوریهای واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) در صنایع بازی و سرگرمی باعث پذیرش محصولات و راه حلهای تشخیص ژست در منطقه شده است.

ابتکارات مساعد دولت توسط دولت در آمریکای شمالی برای تقویت فعالیت های نظارتی و عملیات امنیتی رشد بازار سنجش ناپذیر را ترغیب کرده اند. علاوه بر این ، تقاضا برای فن آوری های بیومتریک اسکن با انگشت برای مجوز کاربر انتظار می رود که تقاضا برای برنامه های امنیتی رایانه / شبکه را افزایش دهد.

شرکت مایکروسافت (ایالات متحده) ، شرکت Microchip Technology (ایالات متحده) ، شرکت اپل (ایالات متحده) ، شرکت Google (ایالات متحده) ، Sony Depthsensing Solutions SA / NV (بلژیک) ، Infineon Technologies AG (آلمان) ، OmniVision Technologies ، شرکت (ایالات متحده) ، IrisGuard (UK) ، Cognitec Systems GmbH (آلمان) ، و GestureTek (کانادا) ، بعد از ظهر فناوری اطلاعات (آلمان) ، PointGrab
شرکت (اسرائيل) ، XYZ Interactive (کانادا) ، آزمایشگاه های بیضوی (نروژ) ، Eyesight Technologies Ltd. (اسرائيل) ، Ultraleap (UK) ، آلمانی Auto Labs GmbH (آلمان) ، iPROOV محدود (UK) ، تحقیقات ژست (هند) و OBLONG INDUSTRIES (ایالات متحده) چند بازیکن اصلی در تشخیص حرکات و بازار سنجش بی درد هستند.

تفکیک نمایه شرکت کنندگان اولیه:
• بر اساس نوع شرکت: ردیف 1 = 50٪ ، ردیف 2 = 30٪ و درجه 3 = 20٪
• با نامگذاری: مجریان سطح C = 35٪ ، مدیران = 30٪ و دیگران = 35٪
• براساس منطقه: آمریکا = 40٪ ، اروپا = 25٪ ، APAC = 20٪ و RoW = 15٪

پوشش تحقیق: ،
مؤلفه ها ، برنامه ها ، عمودی و جغرافیایی بخش هایی هستند که در این گزارش قرار دارند. این گزارش نمای تفصیلی از بازار در 4 منطقه اصلی را نشان می دهد: آمریکا ، اروپا، APAC و RoW.

دلایل خرید گزارش:
• این گزارش شامل آماری است که از نظر فناوری ، صنعت ، نوع ، جغرافیایی مربوط به بازار تشخیص حرکات است. و بازار سنجش لمسی از نظر فناوری ، محصول ، صنعت و جغرافیا به همراه اندازه بازار مربوطه.
• درایورهای اصلی ، محدودیتها ، فرصتها و چالشهای تشخیص ژست و بازار سنجش بی درد به تفصیل در این گزارش ارائه شده است.
• این گزارش شامل تقسیم بندی ، تحلیل و پیش بینی تقسیم گرایی مبتنی بر بخش های مختلف و زیر بخش های آن برای تشخیص ژست و بازار سنجش بی درد است.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p04801486/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید