رفتن به نوشته‌ها

اطلاعات بهداشتی و درمانی Agilum روزانه داده های سراسر کشور را در زمان واقعی درمورد نرخ بقا COVID-19 با پروتکل های درمانی برای بیماران بستری منتشر می کند

بحران COVID-19 به پزشكان نیاز دارد كه بدون دسترسی به داده های دنیای واقعی یا آزمایشات بالینی به نتیجه رسیده بر تصمیم پزشكی در مورد بهبود زندگی تصمیم بگیرند. ” تراویس لئوناردی، RPh ، C.P. ، مدیرعامل Agilum. لئوناردی ادامه می دهد ، “تجزیه و تحلیل گذشته نگرانه بر اساس آنچه امروز در بیمارستان ها کار می کند ، توانایی تحریک تصمیمات پزشکی به صورت پویا را ندارد و شواهد حکایات حکایتی هرگز ایمنی نیست ، به خصوص هنگام درمان یک بیماری همه گیر پیچیده ، جدید و کشنده مانند COVID-19.”

داده های به دست آمده تا به امروز روندهای ارزشمندی را در مردان و زنان ، بیماران جوان در مقابل بیماران مسن تر ، و کسانی که حالت های همبودی مستقر در مقابل هیچ کدام را نشان داده است ، نشان داده است. حتی پروتکل های درمانی مستقر ممکن است بر اساس اطلاعات مشاهده شده از این پایگاه داده تغییر کنند ، که نشان دهنده بیش از 450 بیمارستان ایالات متحده در معالجه بیماران مبتلا به COVID-19 است. بر اساس داده های مشاهده ای ، ویلیام D. کیرش، DO ، MPH ، CMIO از Agilum ، خاطرنشان كرد: “استفاده از سولفات هیدروکسی كلروكین ، پلاكیلیل و كلروكین به علاوه آزیترومایسین است نه همانند سولفات هیدروکسی کلروکین ، پلاکویل و پروتکل کلروکین به تنهایی بر اساس داده های بقا موثر است. تا به امروز ، این مشاهده با مراجعه به 14466 بیمار تحت درمان با COVID-19 انجام شده است. “

استفاده از مجموعه داده های اختصاصی Agilum مطابق با انتظارات از مقررات تولید شده توسط اصول مندرج در قانون درمان قرن بیست و یکم است. هدف Agilum کمک به بیمارستان ها ، شبکه های تحویل یکپارچه (IDN) ، تولید کنندگان داروسازی ، شرکت های بیمه و کل صنعت علم زندگی است که با ارائه داده های دنیای واقعی ، نوآوری مراقبت های بهداشتی را تسریع می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت شواهد در دنیای واقعی در مبارزه با COVID-19:

با بروز سریع بروز COVID-19 ، گزارش Agilum روزانه تجدید می شود تا روند نتایج بیمار را برای رژیم های خاص دارویی نشان دهد. لطفاً برای مشاهده آخرین داده های مشاهده Agilum COVID-19 اینجا را کلیک کنید.

درباره هوش بهداشتی Agilum

Agilum Intelligence Intelligence یک شرکت داروسازی و تجزیه و تحلیل مالی نوآورانه است که در استفاده از داده های دنیای واقعی برای ارائه مدارک عینی و واقعی در بیمارستان ها ، شرکت های علوم زندگی و پرداخت کنندگان متمرکز است. راه حل اختصاصی مقایسه سریع ما تجزیه و تحلیل ycle (CRCA solution) یک پایگاه داده جمعیتی جمعیتی طولی انقلابی را برای کمک به رهبران مراقبت های بهداشتی در تصمیم گیری های فرمولی آگاهانه ای که باعث کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت مراقبت می شود ، اعمال می کند ، در حالی که پلت فرم پیشرفته خدمات خط هزینه و سودآوری ما بینش را در سازمان بهداشت و درمان برای کمک به مدیریت سودآوری ، تقویت بهره وری بخش و بهینه سازی درآمد. هدف ما ساده است: در حالی که منجر به انتقال به مراقبتهای مبتنی بر ارزش می شویم ، نتایج بهتری را هدایت می کنیم.

تماس با رسانه
بث ساگولد، مدیر ارشد بازاریابی و استراتژی خلاق
[email protected]
877.AGLMHCI (245.6424)

SOURCE اطلاعات بهداشتی و درمانی Agilum

لینک های مربوطه

https://agilum.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید