رفتن به نوشته‌ها

سطح فراتر از تعیین رالف یعقوب ، رئیس جمهور ، خدمات رسانه ای دیجیتال ورایزون به هیئت مدیره خود

“این یک افتخار است که جزئی از Levels Beyond باشید ، سازمانی که راه حل های پیشرو در صنعت را برای بسیاری از هیجان انگیز ترین رسانه ها ، ورزش ها و سازمان های تجاری جهان ارائه می دهد.” یعقوب ادامه داد: “من مشتاقانه منتظر هستم كه فنآوری فنی ، استراتژی و توسعه بازار را تحمل كنم زیرا پلت فرم شرکت REACH ENGINE چالش های جدیدی را در زمینه تنظیم جریان های کاری رسانه های مدرن و ایجاد تولید کنندگان محتوا برای جذب مخاطبان جهانی خود به همراه دارد.”

در دوره تصدی رالف که منجر به رهبری گروه خدمات رسانه ای دیجیتال Verizon (VDMS) شد ، درآمد شرکت را بیش از 300٪ افزایش داد و CDN VDMS را به عنوان دومین کشور بزرگ دنیا تأسیس کرد. این پلتفرم برای تبدیل OTA به OTT به یک استاندارد حقیقی در صنعت تبدیل شد و توسط پخش کنندگان برتر در سراسر جهان – دیزنی / ESPN / ABC / هولو ، فاکس ، سینکلر ، هیرست ، دیسکاوری از جمله دیگر استفاده می شود. VDMS بعداً خود را به عنوان بزرگترین تولید کننده رویدادهای زنده با رویدادهای تفریحی مانند اولین سوپر باول در کشور تأسیس کرد 4K، جام جهانی فوتبال ، فینال NBA و Yahoo-Sports / NFL.

“ما خوش شانس بودیم که با رالف در چندین پروژه و اخیراً در ورایزون با رالف همکاری کردیم.” هنر ریموند، سطوح بالاتر از مؤسس و مدیر ارشد مشتری به اشتراک گذاشت. “دنیای محاسبات لبه ، تولید 5G و افزایش ارکستراسیون بر ما قرار دارد ، رالف با سطح غیر از این آینده پرخاشگر بوده است و داشتن وی در این تیم بسیار هیجان انگیز است.”

درباره سطوح فراتر از آن: برای بیش از 15 سال به سطوح فراتر از بزرگترین اسامی در رسانه ها و سرگرمی ها اعتماد کرده اند تا به ایجاد ، مدیریت و توزیع رسانه های خود با پلت فرم REACH ENGINE کمک کنند. با رشد روزافزون محتوای ویدیویی ، سرویس ها و راه حل های نرم افزاری مبتنی بر ابر و فرضیه ترکیبی این شرکت امروزه صنایع را از رسانه و سرگرمی ، لیگ ها و تیم های ملی ورزشی ، گرفته تا بازاریابی شرکت ها و تبلیغات و توزیع کنندگان جدید رسانه ها – برای تولید ، مدیریت و توزیع محتوای بیشتر از طریق کانال های بیشتر با منابع کمتری.

منابع سطح Beyond ، Inc

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید