رفتن به نوشته‌ها

بازار ماژول دوربین برای دستیابی به رشد قابل توجه تا سال 2022 به دلیل تقاضای زیاد برای تبلت ها ، تلفن های هوشمند ، دوربین های دیجیتال و دستگاه های رایانه ای آماده است

فلتون ، کالیفرنیا، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – تخمین زده می شود که بازار ماژول دوربین جهانی به دست بیاید 61.78 میلیارد دلار تا سال 2022 به دلیل افزایش تقاضا برای تلفن های هوشمند ، تبلت ، دوربین های دیجیتال و دستگاه های رایانه ای. ماژول دوربین سنسور تصویر با الکترونیک کنترل یکپارچه ، لنز و رابط کاربری مانند رابط سریال دوربین (CSI) ، اترنت یا سیگنالینگ دیفرانسیل ولتاژ کم خام است. این کار با کمک دستگاههای الکترونیکی مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها ، امکان کلیک بر روی عکس ها را فراهم می کند. ماژول لنز و حسگر تصویر اجزای اصلی یک ماژول دوربین هستند.

سنسور تصویر یک دستگاه الکترونیکی حساس به نور است که تصویر نوری را به یک سیگنال الکترونیکی تبدیل می کند. این شامل میلیون ها فوتودیود و در دستگاه تصویربرداری دیجیتال به عنوان گیرنده تصویر عمل می کند. با توجه به افزایش تقاضای فناوری دستگاه های الکترونیکی در سراسر جهان ، انتظار می رود بازار ماژول های دوربین با CAGR 16.2٪ در دوره پیش بینی رشد کند.

صنعت ماژول دوربین مداربسته عمدتا با افزایش تقاضا برای لوازم الکترونیکی مصرفی و به دنبال آن رو به رشد بازار سیستم کمک پیشرفته درایور در خودروها رانده می شود. سیستم های پیشرفته راهنمایی راننده (ADAS) ویژگی های ایمنی مانند کمک به پارکینگ ، جلوگیری از برخورد و هشدار از مسیر حرکت را ارائه می دهند.

یکی دیگر از عواملی که رشد بازار ماژول دوربین را بر عهده دارد ، فناوری بینایی دستگاه است که به مکان یابی ، اندازه گیری ، شناسایی ، تأیید و تشخیص نقص در صنایع متعدد کمک می کند. روند رو به رشد سلفی باعث شده است تا فعالان بازار بتوانند دوربین ها را در بیشتر لوازم الکترونیکی مصرفی ادغام کنند. همچنین نصب دوربین های امنیتی در مناطق مسکونی و تجاری پیش بینی می شود که در آینده بازار را رونق می دهد.

دریافت نمونه PDF و جزئیات بیشتر در مورد “بازار ماژول دوربین“گزارش 2022.

برای بهبود کیفیت دوربین و فعال کردن شرایط دید در شب ، فعالان بازار دوربین های Night Vision را ارائه می دهند. این دوربین ها در شرایط دید محدود برای کاربر امکان نمایش زاویه دید گسترده را فراهم می کنند. Autoliv جدیدترین نوآوری توسط بازیکن اصلی ، Night Vision را ارائه داده است که با فناوری مادون قرمز تعبیه شده است و به تجزیه و تحلیل و ضبط تصاویر صرف نظر از حرکت وسیله نقلیه کمک می کند. در مقایسه با دوربین های سنتی و چراغهای جلو ، عابر پیاده را با دقت تشخیص می دهد. ظهور دوربین دید در شب از این رو یکی دیگر از عوامل اصلی است که بر رشد صنعت ماژول دوربین اثر مثبت می گذارد.

سنسورهای تصویر سه بعدی برای ناوبری داخلی ، پیشرفت در ذخیره سازی تصویر و گسترش آنها 4K فناوری پیکسل فرصت های آینده برای بازار است. فعالان پیشرو در بازار در حال نوآوری محصولات جدید و استفاده از فناوری تصویربرداری سه بعدی برای افزایش چشمگیر بازار هستند.

اما پیش بینی می شود هزینه بالاتر و نگهداری سنگین ماژول دوربین مانع از رشد بازار در سالهای آینده شود. فعالان پیشرو در بازار مانند اپل ، سامسونگ و ال جی به سرعت بخش تلفن های هوشمند خود را گسترش می دهند زیرا تصویربرداری موبایل در این دستگاه ها به صورت گسترده ای کاربران نهایی را جذب می کند.

بازار ماژول دوربین بر اساس فناوری ، کاربرد و جغرافیا دسته بندی می شود. براساس فناوری ، بازار به ماژول دوربین CMOS و ماژول دوربین CCD تقسیم می شود. پیش بینی می شود دوربین ماژول CMOS به دلیل مزایای آن نسبت به ماژول دوربین CCD مانند سرعت فریم سریع ، مصرف کم مصرف ، تولید آسان و قیمت پایین در سال های آینده رشد قابل توجهی داشته باشد.

براساس کاربرد ، صنعت ماژول دوربین به دستگاه های هوشمند ، تبلت و رایانه های شخصی ، خودرو ، پزشکی ، صنعتی و امنیتی و دفاع و فضا تقسیم می شود. تقاضا برای لوازم الکترونیکی مصرفی مانند تلفن های هوشمند ، رایانه های لوحی و رایانه های شخصی در مقایسه با سایر مناطق برنامه به طرز انفجاری در حال رشد است. از نظر جغرافیایی ، بازار به صورت تقسیم شده است آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود با توجه به جمعیت رو به رشد الکترونیکی مصرف کننده ، بازار را تحت سلطه خود درآورد.

بازیگران اصلی در صنعت ماژول دوربین LG Electronics Inc. ، Cowell e Holdings Inc. ، Foxconn Electronics Inc. ، Chicony Electronics Co. Ltd. ، شرکت شارپ ، شرکت فناوری Lite-On ، شرکت پارترون ، آموزشی ویبولیتین ، فناوری نوری سانی ( گروه) شرکت محدود ، شرکت توشیبا و شرکت الکترونیک مکانیک سامسونگ با مسئولیت محدود

گزارش گزارش 81 صفحه با TOC را در “بازار جهانی ماژول دوربین” در: https://www.millioninsights.com/industry-reports/camera-module-market

بخش بازار:

 • چشم انداز فناوری (حجم ، میلیون واحد و درآمد ، میلیون دلار ؛ 2012 – 2022)
 • چشم انداز برنامه (حجم ، میلیون واحد و درآمد ، میلیون دلار ؛ 2012 – 2022)
  • پزشکی
  • تلفن هوشمند و رایانه لوحی رایانه لوحی
  • اتومبیل
  • دفاع و فضا
  • صنعتی و امنیتی
  • لوازم الکترونیکی مصرفی
 • چشم انداز منطقه ای (دوره ، میلیون واحد و درآمد ، میلیون دلار ؛ 2012 – 2022)
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
  • آسیا و اقیانوسیه
  • RoW

گزارشهای دسته مشابه را با میلیون بینش مرور کنید:

درباره میلیون بینش:

Mision Insights ، توزیع کننده گزارش تحقیقات بازار است که فقط توسط ناشران حق بیمه منتشر شده است. ما یک بازار جامع داریم که شما را قادر می سازد قبل از خرید ، نقاط داده را با یکدیگر مقایسه کنید. فعال کردن خرید آگاهانه ، شعار ما است و ما کوشش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما قبل از سرمایه گذاری ، از جستجوی نمونه های متعدد برخوردار شوند. انعطاف پذیری خدمات و سریعترین زمان پاسخ ، دو ستون هستند که مدل کسب و کار ما برپا شده است. فروشگاه گزارش بازار تحقیقات ما ، شامل گزارش های عمیق ، از عمودی در صنعت مختلف ، مانند مراقبت های بهداشتی ، فناوری ، مواد شیمیایی ، مواد غذایی و نوشیدنی ، کالاهای مصرفی ، علم مواد و خودرو است.

مخاطب:

رایان مانوئل
متخصص پشتیبانی تحقیقات ، ایالات متحده آمریکا
میلیون بینش
تلفن: + 1-408-610-2300
تلفن رایگان: 1-866-831-4085
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.millioninsights.com/
وبلاگ: https://millioninsights.blogspot.com/

منبع بینش بین المللی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید