رفتن به نوشته‌ها

STARZPLAY به تقویت رهبری محتوا ادامه می دهد ، معامله بلند مدت با برادران وارنر را اعلام می کند.

به عنوان بخشی از معامله ، STARZPLAY دنیای دی سی را با سری های جدید گسترش می دهد تا مشترکان از تماشای هر زمان ، هر مکان و هر دستگاهی لذت ببرند. مشترکان STARZPLAY به دسترسی به برادران وارنر ادامه خواهند داد. مجموعه متنوعی از سریال های برتر تلویزیونی که دارای برترین جایزه هستند و برخی از قسمت ها فقط چند ساعت پس از نمایش برتر در ایالات متحده پخش می شوند.

معز شیخ، بنیانگذار و مدیرعامل ، STARZPLAY ، گفت: “ما طی چند سال گذشته از یک رابطه مثمر ثمر با برادران وارنر برخوردار بوده ایم و این معامله جدید باعث می شود تا انجمن ما جهش بیشتری داشته باشد. این یک دستاورد مهم دیگر برای ما است که بر تعهد ما برای ارائه سرگرمی بی نظیر و استثنایی برای مشترکین ما تأکید می کند. برادران وارنر یکی از حق بیمه پیشرو است هالیوود استودیوها و ما مفتخریم که محتوای باکیفیت آنها از جمله سری DC های بسیار مورد نظر را به منطقه تحویل می دهیم. “

جفری آر. شلسینگر، رئیس جمهور ، برادران وارنر توزیع تلویزیون در سراسر جهان ، گفت: “ما خوشحالیم که روابط موجود خود را با” STARZPLAY “گسترش داده ایم و نمونه ای از تعهد خود در مورد خاورمیانه بازار. این معامله بلند مدت به معنای آن است که STARZPLAY همچنان برای سالهای متمادی به عنوان خانه اصلی دیجیتالی انتخاب های سری جدید و کلاسیک تلویزیونی ما خواهد بود. “

مشترکین STARZPLAY این فرصت را دارند که به سبد حق بیمه وارنر از جمله سری های اختصاصی از دنیای DC که برای اولین بار در منطقه MENA موجود است ، دسترسی پیدا کنند. سریال های انیمیشن Batwoman ، Doom Patrol ، Swamp Thing و Harley Quinn. علاوه بر این ، مشترکین نیز می توانند دسترسی داشته باشند جعبه های حق بیمه مانند ماورایی ، قلعه راک ، پنیورث و شلدون جوان و binge تماشای جعبه های کامل از مجموعه تلویزیونی کلاسیک مانند O.C ، حاشیه و دو نفر و نصفی.

در 20 کشور در سراسر MENA و پاکستانبا بیش از 10،000 ساعت محتوا از جمله فیلم های پریمیوم ، سریال های اختصاصی و عربی ، STARZPLAY جایگاه خود را به عنوان پخش کننده SVOD شماره یک در منطقه MENA حفظ کرده است.

مخاطب
ASDA’A BCW
سرشتی سونی
+971 506473920
[email protected]

SOARCE STARZPLAY

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید