رفتن به نوشته‌ها

itelligence AG مشارکت استراتژیک را با SAP ، پیاده سازی راه حل های SAP® Concur® گسترش می دهد

BIELEFED ، آلمان، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – itelligence AG مشارکت SAP® خود را با توجه به راه حل های SAP® Concur travel برای مدیریت سفر گسترش می دهد. به عنوان یکی از بزرگترین شرکای SAP Concur ، شرکت مشاوره موفق جهان اکنون راه حل های SAP Concur را در این کشور پیاده سازی می کند آسیا و اروپاارائه کیفیت خدمات مداوم در این مناطق استراتژیک.

itelligence گفت: “با توجه به تقاضای روز افزون تجاری برای راه حل ها در زمینه نرم افزار به عنوان یک سرویس ، نمونه کارها از SAP Concur از اهمیت استراتژیک زیادی برای شناسایی آن برخوردار است.” مدیر عامل شرکت AG، نوربرت روتر. “ما رویکرد سازمانی هوشمند SAP را دنبال می کنیم. با استفاده از این پیش زمینه ، شعار آگاهی بار دیگر در بین ارائه دهندگان برتر و پیشگامان بخش مشاوره قرار می گیرد.”

تاکنون مشارکت SAP itelligence در زمینه راه حل های SAP Concur محدود بود اروپا. با این حال ، از همان ژانویه سال 2020اکنون بخش های وسیعی از آن را در بر می گیرد آسیا و همچنین ، از جمله هند، سنگاپور، مالزی و فیلیپین.

اوی بوهنورست، COO ، itelligence AG اظهار داشت ، “ما مفتخریم كه می توانیم از مشتریان ملی و بین المللی خود در تبدیل و بهینه سازی فرایندهای مدیریت سفر در كسب و كار خود در همه كشورهای اصلی پشتیبانی پشتیبانی كنیم.”

راه حل های SAP Concure راندمان را افزایش می دهد

اجرای راه حل های SAP Concur نیاز به دانش تخصصی دارد ، که کارشناسان SAP از طریق آن می توانند در سطح جهانی و با کیفیت مداوم از طریق شبکه شرکتی به مشتریان ارائه دهند. بازیکنان جهانی و شرکتهای کوچک و متوسط ​​با عملکردهای جهانی می توانند هنگام ادغام راه حلهای خود در سکوی SAP Concur از مزاحمت استفاده کنند.

نمونه کارها ابری می تواند بیشترین مقدار را در رابطه با SAP S / 4HANA® ، راه حل های تهیه از راه حل های ابری SAP® Ariba® و SAP® SuccessFactors® برای مدیریت منابع انسانی اضافه کند. در کنار هم ، برنامه های SAP مدیریت هزینه را در مناطق مختلف تجاری – از خرید و منابع انسانی گرفته تا کلیه مراحل مربوط به درخواست ، تأیید ، رزرو و حسابداری برای سفرهای کاری با SAP Concur – امکان پذیر می سازند. دقیقاً این ترکیب است که شرکت مشاوره SAP در سطح جهان ، itelligence AG ، اکنون ارائه می دهد.

درباره شعور آگاهی

itelligence AG مناظر فناوری اطلاعات و فرایندهای تجاری را با استفاده از نرم افزار و فناوری نوآورانه SAP با خدمات و محصولات توسعه یافته در داخل خانه تبدیل می کند. به عنوان یک شریک پلاتین SAP ، شعارهای تبلیغاتی از SMEs و شرکتهای بزرگ در هر مرحله از تحول دیجیتالی خود پشتیبانی می کند. طیف وسیعی از خدمات itelligence شامل استراتژی IT و مشاوره تحول ، استقرار و پیاده سازی نرم افزار و همچنین مدیریت برنامه و سرویس های ابری مدیریت شده است. برتری این خدمات بر اساس حضور محلی itellgence ، ظرفیت جهانی و تخصص جامع صنعت ساخته شده است. همکاری شرکایی با مشتریان برای ایجاد فرصتهای شغلی جدید و نوآورانه از طریق استفاده از فناوری اطلاعات – برای هر جنبه از مشاغل مشتری. هزاران مشتری راضی ، اعتماد به نفس خود را جلب کرده اند ، بسیاری از آنها از زمان تأسیس این شرکت 30 سال پیش.

سهم itelligence در نوآوری و موفقیت دراز مدت در تجارت توسط جوایز متعدد SAP و تحلیلگران برجسته بازار تأیید شده است. itelligence بخشی از گروه جهانی NTT DATA است و در حدود 280000 نفر در 28 کشور جهان استخدام می شود. در سال 2019 ، itellgence ایجاد شد 1 میلیارد یورو در کل درآمد

SAP، SAP S / 4HANA و سایر محصولات و خدمات SAP ذکر شده در اینجا و همچنین آرم های مربوط به آنها علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده SAP SE در آلمان و سایر کشورها برای اطلاعات و اطلاعیه های مربوط به علائم تجاری بیشتر ، لطفاً به https://www.sap.com/copyright مراجعه کنید.

مخاطب رسانه ای:
سیلویا دیک
رئیس روابط عمومی شرکت با مسئولیت محدود AG
itelligence AG
تلفن: + 49- (0) -521 / 9-14-48-107
پست الکترونیک: [email protected]
# flattenthecurve

SOURCE itelligence AG

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید