رفتن به نوشته‌ها

Quarterhill اعلام کرد که برنامه تمدید پرونده Q1 2020 را اعلام می کند

KITCHENER ، روشن است، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Quarterhill (“Quarterhill” یا “Company”) (TSX: QTRH) (OTCQX: QTRHF) ، اعلام می کند که مطابق با انتاریو ساز 52-502 کمیسیون اوراق بهادار انتاریو ، این شرکت اعلام و پرونده خواهد کرد. صورتهای مالی موقت آن برای دوره سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020 (“مالی موقت Q12020”) در 21 مه سال 2020.

در حال حاضر Quarterhill موظف است پرونده مالی موقت Q12020 را توسط این سازمان ثبت کند 15 مه 2020 اما با تکیه بر معافیت ارائه شده توسط انتاریو ساز 52-502 ، این شرکت هم اکنون مالی موقت Q12020 را در 21 مه سال 2020. Quarterhill جزییات فراخوان کنفرانس نتایج مالی Q1 2020 در مورد یا درباره آن را منتشر خواهد کرد 7 مه سال 2020.

Quarterhill به دلیل همه گیری Coronavirus (COVID-19) و تأثیر بی سابقه آن بر محیط عمومی تجارت در استان ، به این پسوند تکیه دارد. انتاریو و در سرتاسر جهان و چالش های کلی این بیماری در حال ایجاد است زیرا شرکت همزمان برای تهیه صورت های مالی خود مطابق با استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی (“IFRS”) برای دوره پایان یافته حرکت می کند 31 مارس 2020. پیش از این ، Quarterhill صورتهای مالی خود را مطابق با اصول حسابداری پذیرفته شده ایالات متحده (“GAAP ایالات متحده”) گزارش می داد.

این شرکت صورتهای مالی فعلی و آینده خود را مطابق با IFRS و نه GAAP آمریكا آماده می كند زیرا چهارمحال دیگر كالتی از اوراق بهادار را ندارد كه طبق ماده 12 قانون بورس اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1934 ، اصلاح شده (“اصلاح شده در 1934 قانون”) ثبت شده است. ) و لازم نیست گزارشهای مربوط به بند 15 (د) قانون 1934 ارائه شود.

در این زمان ، به غیر از موارد مربوط به همه گیر COVID-19 که عموماً بر جوامع و اقتصادهای جهان تأثیر می گذارد و نه Quarterhill و مشاغل آن به طور خاص ، Quarterhill هیچ تحولاتی در زمینه تجارت مادی ندارد که از زمان تشکیل صورت های مالی سالیانه خود نیاز به افشای عمومی داشته باشد. 27 فوریه 2020 و این موضوع مطبوعات قبلی توسط شرکت نبوده است.

مدیریت کوارتریل و سایر خودیها در حال حاضر مشمول معامله تجاری سیاه هستند که منعکس کننده اصول مندرج در بخش 9 سیاست ملی 11-207 مدیران بورس اوراق بهادار کانادا است و تا زمانی که Q1 2020 موقت مالی تنظیم شود ، در معرض چنین مشکلی قرار خواهد گرفت. .

درباره ربع
Quarterhill بر تملک انضباطی شرکت ، مدیریت و رشد شرکتها در زمینه های فناوری اختصاصی از جمله ، نرم افزارها و راه حلهای بازار عمودی ، سیستمهای هوشمند صنعتی صنعتی و نوآوری و مجوز متمرکز است. تأکید کوارتریل بر جستجوی فرصتهای خرید در ارزیابیهای معقول است که زمینه را برای تکرار درآمدها ، جریانهای نقدی و حاشیه های قابل پیش بینی ، رشد سودآور ، روابط صمیمی مشتری و تیمهای مدیریت اختصاصی فراهم می کند. Quarterhill در TSX با نماد QTRH و در بازار بهترین OTCQX با نماد QTRHF درج شده است. برای اطلاعات بیشتر: www.quarterhill.com

اطلاعات به جلو
این نسخه خبری حاوی بیانیه های آینده نگر و اطلاعات آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواهی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 و سایر موارد ایالات متحده و قوانین اوراق بهادار کانادا. بیانیه های رو به جلو و اطلاعات آینده نگر مبتنی بر تخمین ها و فرضیات انجام شده توسط کوارتریل با توجه به تجربه و درک آن از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی ، تحولات آینده مورد انتظار و تأثیرات مورد انتظار استراتژی های جدید تجاری و همچنین سایر عوامل است. که کوارتریل معتقد است در شرایط مناسب است. بسیاری از عوامل می توانند باعث شوند عملکرد واقعی یا دستاوردهای Quarterhill از لحاظ معنوی با آنچه بیان شده یا دلالت بر اظهارات آینده نگر یا اطلاعات آینده نگر دارد ، متفاوت باشد. چنین عواملی ، بدون محدودیت ، خطرات شرح داده شده در چهارمحال را شامل می شود 27 فوریه 2020 فرم اطلاعات سالانه برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019 (“AIF”). نسخه های AIF را می توان در www.sedar.com دریافت کرد. کوارتریل به خوانندگان توصیه می کند که همه این عوامل خطر را مرور کرده و در نظر بگیرند که خوانندگان نباید به هیچ یک از بیانیه های آینده نگر Quarterhill اعتماد کنند. Quarterhill قصد ندارد و هیچ تعهدی را به عهده نمی گیرد ، هرگونه اظهارات آینده یا اطلاعات آینده نگر را به روز کند یا تجدید نظر کند ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگری باشد ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

SOURCE Quarterhill Inc.

لینک های مربوطه

www.quarterhill.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید