رفتن به نوشته‌ها

Vestmark عزادار ناگهان درگذشت CMO لونی مک دونالد

WAKEFIELD ، توده.، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – با دل سنگین ، شرکت Vestmark ، اظهارات زیر را در مورد تصویب مدیر ارشد بازاریابی خود صادر کرد ، لونی مک دونالد:

با کفر و غم و اندوه آن را اعلام می کنیم لونی مک دونالدمدیر ارشد بازاریابی ما ، به طور غیر منتظره ای در خانه اش درگذشت هاورهیل ، MA امروز صبح زود. به نمایندگی از همه کارکنان Vestmark ، ما همدردیهای صمیمانه خود را به همسرش میشل و کل خانواده مک دونالد تسلیت می گوییم. لونی انسانی شگفت انگیز بود که مثبت و اشتیاق او فرهنگ وستارک را شکل داد و همچنین زندگی هزاران نفر از دوستان ، همسالان ، همکاران و مشتریانی که او را می شناختند و دوست داشتند.

اظهار داشت: “گذرگاه لونی ضرر فوق العاده ای برای وستاركم و هر كس دیگری است كه از دیدن او لذت بردند.” جان لانمدیر عامل شرکت Vestmark. “من مدت ها لونی را می شناسم ، و او دوست نزدیکی بود. او عاشق Vestmark بود و Vestmark او را حتی بیشتر دوست داشت. گفتن خداحافظی بسیار دشوار است.”

جای تعجب نیست که اخیراً آقای مک دونالد یک وبلاگ Vestmark را تألیف کرد و از اهمیت مثبت بودن در اوقات دشوار خبر داد. به قول خودش ، “به عمق خود برسید و به دنبال انرژی مثبت باشید!” این پست روح یک شخصیت فوق العاده را که عمیقاً از دست خواهد رفت ، نشان می دهد: https://www.vestmark.com/res منابع/blog/choose-positive-energy-to-get-you-through-these-troubled-times

درباره Vestmark:

مقر خارج از آن است بوستون ، MA و در سال 2001 تأسیس شد ، Vestmark ارائه دهنده پیشرو در راه حل های مدیریت / بازرگانی سبد خرید و خدمات برون سپاری برای موسسات مالی و مشاوران آنها است ، آنها را قادر می سازد تا از طریق یک پلت فرم نوآورانه SaaS ، مدیریت و تجارت اوراق بهادار مشتری سفارشی را مدیریت و تجارت کنند. پشتیبانی بیش از 1.4 تریلیون دلار در دارایی ها و 4.5 میلیون حساب ، Vestmark شریک قابل اعتماد برخی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های مدیریت ثروت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های Vestmark با ایمیل (781) 224-3640 با ایمیل تماس بگیرید [email protected]یا از www.vestmark.com بازدید کنید.

سوالات رسانه ای:

JConnelly برای Vestmark
لورا سیمپسون
(973) 850-7319
[email protected]

SOURCE Vestmark

لینک های مربوطه

https://www.vestmark.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید