رفتن به نوشته‌ها

Tech، Media، & Telecom Trends 2020 – به روز شده در مورد تأثیر COVID-19

نیویورک، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / –

Tech، Media، & Telecom Trends 2020 – به روز شده در مورد تأثیر COVID-19 – تحقیقات موضوعی

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05878152/؟utm_source=PRN

خلاصه
COVID-19 تا کنون مهمترین موضوع تأثیرگذاری بر صنعت فناوری در سال 2020 است. این فشار اقتصادی باورنکردنی را بر روی اقتصاد جهانی خواهد گذاشت ، که به مدت 3 ماه یا بیشتر متوقف می شود.

این یک آزمایش استرس در مورد توانایی شرکتها در مقابله با شوک های شدید است. COVID-19 استحکام مالی شرکت ها را آزمایش می کند.

بسیاری از شرکت ها از این مرحله اولیه دوام نخواهند داشت. تقریباً همه دیگران افت قابل توجهی در درآمد را متحمل می شوند.

با ورود جهان به قفل ، دفاتر در حال تعطیل شدن هستند و کارمندان میز را مجبور به کار در خانه می کنند. برای صنعت IT عواقب زیادی به دنبال خواهد داشت ، برخی از بخش ها عملکرد بهتری نسبت به سایرین دارند.

برخی از آنها در کوتاه مدت نسبتاً خوب با یکدیگر همراه خواهند بود ، به عنوان مثال فروشندگان نرم افزار همکاری و ارائه دهندگان خدمات ابری. سایر شرکتها – به ویژه شرکتهای زیرساخت فناوری اطلاعات – ممکن است در کوتاه مدت با زنجیره تأمین خود دچار مشکلات کوتاه مدت شوند ، اما در آینده خیلی خوب است.

اما برخی از بخشها عملکرد بدی خواهند داشت: 2020 سال بسیار خوبی برای خدمات فناوری اطلاعات خواهد بود.

بنابراین ، برای کمک به مشتریان خود در به دست آوردن مزیت رقابتی ، ما اکوسیستم تحقیقاتی موضوعی را توسعه داده ایم ، یک پلت فرم تحقیقاتی جهانی یکپارچه و یکپارچه که یک چارچوب کاربری آسان برای ردیابی کلیه مضامین در همه شرکت ها در همه بخش ها فراهم می کند. این گزارش Tech، Media، and Telecom Trends 2020 یک چشم انداز کاملاً بالا از پایین به پایین را برای بازیگران اصلی صنعت TMT و بر اساس روندهای تعیین شده برای تغییر چشم انداز صنعتشان طی دو سال آینده فراهم می کند.

نکات برجسته کلیدی
– روش شناسی نمره گذاری موضوعی ما براساس موقعیت رقابتی آنها در مهمترین مضامین تأثیرگذار بر صنعت آنها ، برای شناسایی رهبران فردا به جای عوامل فعلی ، طراحی شده است.
– در این گزارش ، تأثیر COVID-19 در 17 بخش مختلف فناوری مورد بررسی قرار گرفته است. این مقاله در مورد تأثیرات کوتاه مدت و بلند مدت COVID-19 در هر بخش صحبت می کند و براساس یک شرکت به صورت خاص ، تأثیرات فردی COVID-19 را در کنار 9 موضوع دیگر که بر آن بخش تأثیر می گذارد ، رتبه بندی می کند.
– درمجموع ، تحلیلگران ما 600 شرکت برتر TMT را در موقعیت رقابتی خود در 50 موضوع از جمله COVID-19 کسب کردند. الگوریتم های موجود در موتور موضوعی ما به اهمیت نسبی هر موضوع در شرایط اقتصادی کنونی توجه می کنند و رهبران و عقب مانده های موجود در صفحه های موضوعی ما را نشان می دهند.

محدوده
– در این گزارش ، تأثیر COVID-19 در 17 بخش مختلف فناوری شامل سخت افزار (نیمه هادی ها ، سازندگان قطعات ، لوازم الکترونیکی مصرفی ، تجهیزات زیرساخت فناوری اطلاعات ، تجهیزات زیرساختی مخابرات و اتوماسیون صنعتی) ، نرم افزار (نرم افزار کاربردی ، نرم افزار بازی و نرم افزار امنیتی) بررسی شده است. ) خدمات (خدمات IT و سرویس های ابری) ، اینترنت و رسانه ها (تجارت الکترونیک ، رسانه های اجتماعی ، تبلیغات ، موسیقی ، فیلم ، تلویزیون ، و نشر) و ارتباطات از راه دور.
– در مورد تأثیرات کوتاه مدت و بلند مدت COVID-19 در هر بخش بحث می شود ، و براساس یک شرکت به صورت خاص ، تأثیرات فردی COVID-19 را در کنار 9 موضوع دیگر که بر آن بخش تأثیر می گذارد ، مرتب می کند.
– درمجموع ، تحلیلگران ما 600 شرکت برتر TMT را در موقعیت رقابتی خود در 50 موضوع از جمله COVID-19 کسب کردند. الگوریتم های موجود در موتور موضوعی ما به اهمیت نسبی هر موضوع در شرایط اقتصادی کنونی توجه می کنند و رهبران و عقب مانده های موجود در صفحه های موضوعی ما را نشان می دهند.

دلایل خرید
– اگر از سرعت نوآوری در صنعت خود نگران هستید ، این گزارش را لمس کنید: این یک چشم انداز از بالا به پایین و جامع برای 600 بازیکن برتر صنعت TMT را بر اساس مضامین کلیدی – از جمله COVID19 – تنظیم می کند. تا دو سال آینده چشم انداز صنعت خود را تغییر دهند.
– شما راهنمای بهتری برای فناوری در سال 2020 پیدا نخواهید کرد.
– در 193 صفحه ، دقیق ترین راهنمای مرجع روندهای فناوری است که شما در سال 2020 مطالعه خواهید کرد. نوشته شده توسط 40 نفر از کارشناسان برتر جهان در زمینه فناوری ، گزارش TMT Trends 2020 به شما کمک می کند تا هنگام صحبت در مورد فناوری در صنعت خود ، به نظر معتبر برسید.
– این گزارش به شما می گوید همه چیزهایی را که باید در مورد موضوعات مخرب بدانید و کدام شرکت ها به بهترین وجه برای کمک به شما در تغییر دیجیتالی تجارت خود استفاده می کنند.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05878152/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید