رفتن به نوشته‌ها

سریال های درام اصلی iQIYI با عنوان “بگونیا زمستان” به ترویج اکوسیستم فناوری و بستر های نرم افزاری برای ارتقاء اپرا پکن

iQIYI تلاش کرده است با استفاده از جدیدترین فناوری و بهره برداری در اکوسیستم پلتفرم خود ، دسترسی آسان و تجربه تماشایی همه جانبهتری را برای مخاطبان فراهم کند. در حالی که کاربران نمایش نمایش را مشاهده می کنند ، می توانند به شخصی سازی شده دسترسی پیدا کنند دائره المعارف از ویژگی هایی که iQIYI برای نمایش ایجاد کرده است ، به آنها امکان می دهد تا روی آگهی های پاپ آپ یا زیرنویس های گلوله کلیک کنند تا درمورد دانش مربوط به اپرا پکن یاد بگیرند. آمار نشان می دهد که تا روز بعد از انتشار نمایش ، دائره المعارف از ویژگی های پاپ آپ بیش از یک میلیون بار استفاده شده بود ، بسیاری از کاربران بازخوردهای مثبتی در مورد این ویژگی ارائه می دادند. علاوه بر این ، فناوری رادار Qiguan AI iQIYI در پخش جریان نیز به کار رفته است. کاربران می توانند با استفاده از عملکرد یک ردیف AI رادار Qiguan ، فوراً موسیقی پس زمینه را شناسایی کرده و یا از طریق برنامه مینی ارتباط NetEase Cloud Music و Baidu ، در مورد خط های بازیگر مطلع شوند. دائرyclالمعارف برنامه کوچک

علاوه بر این ، iQIYI همچنین یک نمایش گفتگوی با یک مضمون چینی اپرای چینی با نام پکن را به نمایش گذاشته است نمایش اپرای وانگ پیویو پکن، که توسط هنرمند مشهور اپرای پکن پینگ ، وانگ پیو میزبان است. این نمایش گفتگوی به شرح مفصل در مورد کارنامه اپرایی می پردازد ، شخصیت های مجری و داستان های موجود را به نمایش می گذارد بگونیا زمستان، به کاربران کمک می کند تا از زیبایی و جذابیت اپرا پکن قدردانی کنند.

این نمایشگاه به عنوان فرصتی برای iQIYI برای نمایش خلاقانه فرهنگ سنتی چینی ، نمایش با ده ها تن از کارنامه های کلاسیک از اپرای پکن و کون اپرا مانند “تالار طول عمر” و “غرفه صد گل” و همچنین تعدادی شماره اصلی ایجاد شده است. برای نمایش برای اطمینان از تحویل تماشاگران سطح برتر ، iQIYI از هنرمند مشهور اجرای پکینگ اپا بی گایون دعوت کرد تا مشاور نمایش و شاگردان او باشد. یین جون و مو Yuandi برای پیوستن به خدمه تولید ، به ارائه عملکرد و یک ظاهر طراحی شده Opera Peking به روشی معتبر و حرفه ای کمک می کنند. iQIYI از طریق ظرفیت های فناوری و اکوسیستم سرگرمی خود متعهد به تقویت محتوای خود و ایجاد ارتباطات عمیق بین کاربران و محتوای آن به عنوان بخشی از تلاش های خود برای ترویج فرهنگ سنتی چینی در بین جوانان است.

iQIYI به عنوان بستری برای مخاطبان جهانی در تجربه و یادگیری فرهنگ چینی از طریق سریال های درام ، نمایش های متنوعی ، فیلم ، انیمیشن و ادبیات خدمت کرده است. در بالای سریال های درام مانند داستان کاخ Yanxi و بگونیا زمستان که ترویج كون اپرا و پكن اپرا به ترتيب ، iQIYI همچنين سريالهاي درام هيت ديگري نيز منتشر كرده است چشم طلایی، عشق و سرنوشت ، سلسله شمشیر همینطور ویترین فرهنگ سنتی و کلاسیک چینی.

درباره iQIYI، Inc.

iQIYI ، Inc. یک سرویس سرگرمی نوآورانه آنلاین در بازار است چین. DNA شركتي آن استعداد خلاقانه را با تكنولوژي تركيب مي كند و محيطي را براي نوآوري مداوم و توليد محتواي بلاك بوستر فراهم مي كند. پلتفرم iQIYI دارای محتوای اصلی بسیار پرطرفدار و همچنین یک کتابخانه جامع از دیگر محتوای تولید شده حرفه ای ، محتوای تولید شده توسط شریک و محتوای تولید شده توسط کاربر است. این شرکت خود را در صنعت سرگرمی آنلاین با پلت فرم فناوری پیشرو خود که با هوش مصنوعی پیشرفته ، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و سایر فن آوری های اختصاصی اصلی متمایز شده است ، متمایز می کند. iQIYI با جذب کاربر عظیم ، یک پایگاه کاربر گسترده را به خود جذب می کند و یک مدل کسب درآمد متنوع از جمله خدمات عضویت ، خدمات تبلیغ آنلاین ، توزیع محتوا ، پخش زنده ، بازی های آنلاین ، مجوز IP ، ادبیات آنلاین و تجارت الکترونیکی را توسعه داده است.

SOURCE iQIYI ، شرکت

لینک های مربوطه

www.iqiyi.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید