رفتن به نوشته‌ها

JinkoSolar از پیشرفت های مطلوب در دادخواست ثبت اختراع توسط هانوا Q CELLS خبر داد

JACKSONVILLE ، Fla.، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت هلدینگ JinkoSolar ، آموزشی ویبولیتین (NYSE: JKS) (“JinkoSolar”) ، یکی از بزرگترین و ابتکاری ترین تولید کنندگان ماژول خورشیدی در جهان ، امروز دو پیشرفت جداگانه و مهم را در دفاع خود را در برابر دادخواست ثبت اختراع آغاز شده توسط Hanwha Q CELLS (“Hanwha”). که در مارس 2019هانوا تحقیق شماره 337-TA-1151 کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده (“تحقیقات 1151”) علیه JinkoSolar ، LONGi Solar و REC Group را آغاز کرد و ادعا کرد که این شرکت ها حق ثبت شماره 9،893،215 ایالات متحده (“حق ثبت 215”) را نقض می کنند. )

بر 10 آوریل 2020قاضی قانون اداری (“ALJ”) در تحقیقات 1151 حكم داد كه محصولات JinkoSolar حق ثبت اختراع “215” را نقض نمی كند. ALJ MaryJoan McNamara با صدور حكم اولیه ، حكم JinkoSolar را برای تعیین خلاصه عدم تخلف صادر كرد. این کمیسیون اکنون حکم ALJ را بررسی و ظرف 30 روز نظر خود را در مورد آن حکم صادر می کند.

به طور جداگانه ، در 10 دسامبر 2019هیئت تجدیدنظر در زمینه ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده (PTAB) پروند review بازپرسی بین بخشی (IPR) را برای ثبت اختراع ثبت شده در مورد ادعاهای 12-14 از 215 ادعای ثبت اختراع با توجه به هنر قبلی ، آغاز کرد. IPR یک کارآزمایی است که در PTAB برای بررسی حق ثبت اختراع یک یا چند ادعا در یک حق ثبت اختراع انجام شده است. در تصمیم موسسه PTAB آمده است كه JinkoSolar و REC Group “احتمال منطقی پیروزی را نشان داده اند كه نشان می دهد ادعاهای 12-14 از حق ثبت 215 غیر قابل قبول است.” بر اساس برنامه ارائه شده توسط PTAB ، JinkoSolar تصمیم کتبی نهایی در مورد مسئله ثبت اختراع را توسط دسامبر سال 2020.

“این تصمیمات مستقل توسط دو نهاد جداگانه آنچه را که ما از ابتدای این دادخواست گفتیم تأیید می کند: دادخواست هانوا ، براساس یک حق ثبت اختراع ، بدون شایستگی قانونی یا فنی بود و فقط برای کم کردن حرکت ما آورده شده است.” کانگپینگ چنمدیر عامل شرکت JinkoSolar. “JinkoSolar به شدت از رقابت منصفانه در بازار حمایت می کند و به معنای معتبر معنوی کلیه شرکت کنندگان در زمینه ما احترام می گذارد. ما مشتاقانه منتظر ادامه خدمت خود هستیم جهانی مشتریانی که دارای ماژولهای خورشیدی نوآورانه و پیشرو در صنعت هستند و باعث افزایش حرکت بازار ما می شوند. “

درباره شرکت هلدینگ JinkoSolar، Ltd.

JinkoSolar (NYSE: JKS) یکی از بزرگترین و ابتکاری ترین تولید کنندگان ماژول خورشیدی در جهان است. JinkoSolar محصولات خورشیدی خود را توزیع می کند و راه حل ها و خدمات خود را به یک مشتری متنوع بین المللی ، تجاری و مسکونی بین المللی به فروش می رساند. چین، ایالات متحده، ژاپن، آلمان، انگلستان، شیلی، آفریقای جنوبی، هند، مکزیک، برزیل، امارات متحده عربی، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، بلژیکو سایر کشورها و مناطق JinkoSolar یک زنجیره ارزش خورشیدی به صورت عمودی یکپارچه ساخته است ، با ظرفیت سالانه یکپارچه 11.5 GW برای ویفرهای مونو ، 10.6 GW برای سلولهای خورشیدی ، و 16 GW برای ماژول های خورشیدی ، از سال 31 دسامبر 2019.

JinkoSolar با بیش از 15000 کارمند در 7 مرکز تولید خود در سطح جهان ، 14 شرکت تابعه خارج از کشور در ژاپن، کره جنوبی، ویتنام، هند، بوقلمون، آلمان، ایتالیا، سوئیس، ایالات متحده، مکزیک، برزیل، شیلی و استرالیا، و تیم های فروش جهانی در چین، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، بلغارستان، یونان، اوکراین، اردن، عربستان سعودی، تونس، مراکش، کنیا، آفریقای جنوبی، کاستاریکا، کلمبیا، پاناما، قزاقستان، مالزی، میانمار، سری لانکا، تایلند، ویتنام، لهستان و آرژانتین.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: www.jinkosolar.com.

بیانیه بندر ایمن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها اظهارات “آینده نگر” را به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده ، و همانگونه كه در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی آمریكا تعریف شده است ، تشکیل می دهند. 1995. این گفته های آینده نگر می تواند با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باور” ، “تخمین” و جمله های مشابه شناسایی شود. از جمله موارد دیگر ، نقل قول های مدیریت در این بیانیه مطبوعاتی و عملکرد و چشم انداز تجارت شرکت ، حاوی بیانیه های آینده نگر است. چنین اظهاراتی شامل خطرات و ابهامات خاصی است که می تواند نتایج واقعی را از لحاظ آماری با اظهارات آینده نگر متفاوت کند. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در پرونده های JinkoSolar با کمیسیون اوراق بهادار و ارز ایالات متحده ، شامل گزارش سالانه آن در فرم 20-F درج شده است. به استثنای آنچه در قانون مقرر شده است ، شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنامه آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده و چه در موارد دیگر ، انجام نمی دهد.

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفاً با:

که در چین
خانم ریپل ژانگ
شرکت JinkoSolar Holding ، آموزشی ویبولیتین
تلفن: +86 21-5183-3105
پست الکترونیک: [email protected]

آقای. کریستین آرنل
کریستینسن
تلفن: +86 10 5900 2940
پست الکترونیک: [email protected]

در امریکا
خانم. لیندا برگکامپ
کریستینسن ، اسکاتسدیل ، آریزونا
تلفن: + 1-480-614-3004
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE JinkoSolar Holding Co.، Ltd.

لینک های مربوطه

www.jinkosolar.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید