رفتن به نوشته‌ها

Cyient گواهینامه کیفیت ISO 13485 را برای طراحی و تهیه ASIC دریافت می کند

AnSem مرکز تعالی Cyient برای ASIC های کلیدهای مخلوط با کلیدهای سفارشی است و مدیریت چرخه زندگی کامل آن را شامل می شود – از الزامات طراحی تا تولید با حجم بالا تا پایان عمر.

این تأیید مجدداً رکورد طولانی مدت شرکت را در توسعه طراحی پیشرفته مدار ASIC برای کاشت کلاس III ، لک های پزشکی ، سمعک ، تصویربرداری پزشکی و سیستم های محلی سازی و زنگ تماس با پرستار تأیید می کند. از الزامات طراحی گرفته تا تولید با حجم بالا تا پایان عمر ، Cyient کلیدهای سفارشی ASIC های سیگنال مخلوط را فراهم کرده و چرخه زندگی کامل آن را مدیریت می کند.

این گواهینامه همچنین در مورد تهیه قطعات ASIC سفارشی صدق می کند. Cyient یک راه حل یک مرحله ای را برای مشتریان MedTech OEM خود با یک مسیر صاف از تصویب نمونه اولیه گرفته تا تولید با حجم بالا و پشتیبانی مداوم در طول عمر محصول پزشکی فراهم می کند.

به عنوان یک متخصص در راه حل های ASIC با استفاده از سیگنال مختلط آنالوگ ، Cyient دارای تخصص عمیقی در انتقال انرژی بی سیم ، دستیابی به سیگنال سنسور ، ارتباط بی سیم ، اتصال سریع با سرعت بالا و مدیریت توان جاسازی شده است.

صحبت در مورد موفقیت ، سومان ناریان ، سرکار معاون رئیس جمهور و رئیس واحدهای تجاری MedTech و بهداشت و درمان و نیمه هادی گفت:، “ما از دریافت گواهینامه ISO 13485 هیجان زده هستیم. Cyient دارای 20 سال سابقه نصب و جعبه الکترونیکی در ساخت دستگاه های پزشکی است و این گواهینامه توسعه محصول و راه حل های دیجیتالی ما را برای توسعه و عرضه ASIC سفارشی برای MedTech ما گسترش می دهد. مشتریان “

استفان گوگارت ، مدیر کل AnSem ، اظهار داشت“، گواهینامه ISO 13485 تعهد ما در ارائه طراحی با کیفیت بالا و عرضه ASIC به مشتریان پزشکی ما را نشان می دهد ، آنها را قادر می سازد تا نیازهای نظارتی و صدور گواهینامه دستگاه و مارک CE / FDA را تأمین کنند.”

درباره Cyient:

Cyient (Estd: 1991، NSE: CYIENT) یک شرکت جهانی راه حل های مهندسی و فناوری است. به عنوان یک شریک طراحی ، ساخت و حفظ سازمان های پیشرو در سراسر جهان ، Cyient مالکیت راه حل در سراسر زنجیره ارزش را در اختیار شما قرار می دهد تا به مشتریان کمک کند تا روی هسته اصلی خود ، نوآوری و ماندن از منحنی خود تمرکز کنند. این شرکت برای حل مشکلات پیچیده تجارت ، از فناوری های دیجیتال ، قابلیت های پیشرفته تحلیلی و دانش دامنه و تخصص فنی خود بهره می برد.

با داشتن بیش از 15000 کارمند در سطح جهان ، شرکای Cyient با مشتریان به عنوان بخشی از تیم گسترده خود به شیوه هایی متناسب با فرهنگ و الزامات سازمان خود فعالیت می کنند. تمرکز صنعت سیتیک شامل هوایی و دفاعی ، مراقبت های بهداشتی ، ارتباطات از راه دور ، حمل و نقل ریلی ، نیمه هادی ، زمین مکانی ، صنعتی و انرژی است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.cyient.com مراجعه کنید.

اخبار مربوط به شرکت را در اینجا دنبال کنید Cyient.

روابط رسانه ای
روابط عالی
ویشال تاپا
موبایل: +91 9701834446
پست الکترونیک: [email protected]

منبع انرژی

لینک های مربوطه

http://www.cyient.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید