رفتن به نوشته‌ها

Aiperion راه حل مدیریت ریسک سرمایه گذاری مبتنی بر هوش مصنوعی را برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی کرد

شیکاگو، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز ، Aiperion LLC ، یک شرکت مشاوره ، فناوری و تحقیقات علمی متخصص در مدیریت ریسک سرمایه گذاری ، به طور رسمی راه حل نرم افزار RiskKey® خود را راه اندازی کرد. RiskKey® محصول روابط طولانی مدت مشترک است شیکاگومدیر سرمایه گذاری جایگزین مستقر Core Capital Management و Fortech ، یک شرکت توسعه نرم افزار برنده جوایز که مقر آن در Cluj-Napoca مستقر است ، رومانی. این دو شرکت سال گذشته با استفاده از هم افزایی همکاری خود ، به نیروهای پیوستند تا Aiperion را تشکیل دهند.

چارچوب ریاضی زمینی و مالکیت معنوی که پایه و اساس RiskKey® را تشکیل می دهد ، از جمله الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی ، محصول نزدیک به دو دهه تلاش تحقیق و توسعه مستمر به سرپرستی بنیانگذار Aiperion ، دکتر است. سورینا زاهان، استاد سابق دانشگاه ، محقق و نویسنده در زمینه هوش مصنوعی. به عنوان مدیر ارشد سرمایه گذاری در مدیریت سرمایه هسته ای ، دیدگاه دکتر زمانی همواره این بوده است که با تغییر پیچیدگی ریاضی در ابزارها و مفاهیمی که مستقیماً با شهود پزشکان صحبت می کنند ، بتواند سرمایه گذاران را توانمند سازد.

“مزایای استفاده از نرم افزار RiskKey® ممکن است هرگز از آنچه امروزه مشهودتر و واضح تر است ، نباشد. یک درس مهم از بحران فعلی این است که سرمایه گذاران دیگر نمی توانند از عهده کار کردن با میانگین ها برآیند و باید در جهت کار با توزیع های احتمالی گام بردارند. this این امر را محقق می کند و همچنین تعداد زیادی فرض خطرناک را که در اکثر مدل های ریسک مورد نیاز است (همبستگی تخمین زده شده ، خطی ، استمرار ، علیت ، توزیع عادی) از بین می برد ، به طور طبیعی از برخی از هزینه های بسیار سنگین مانند اتکا به داده های سری زمانی مانند دنبال کردن جلوگیری می کند. به عنوان یک نتیجه ، RiskKey® به خصوص برای مدل سازی رفتار پرتفوی در شرایط سخت امروز ما به خوبی مجهز است.در عین حال ، هدف اصلی آن بلند مدت است: ارایه به موسسات ارزیابی واقعی تر از شانس خود برای تحقق اهداف سرمایه گذاری. ، “ اظهار داشت سورینا زاهان، عضو موسس و مدیرعامل Aiperion.

این نرم افزار می تواند برای تجزیه و تحلیل هر سبد در یک مدل واحد ، مستقل از مخلوط اصلی سبک های سرمایه گذاری ، استفاده شود و روشی واقع بینانه برای مقایسه عینی فرصتهای سرمایه گذاری واقعاً بی نظیر ارائه می دهد. این نرم افزار از فناوری اختصاصی RiskPrint® برای ارائه نمایشی بصری از نتایج پردازش ریاضی در پشت آنالیز ریسک چند بعدی نرم افزار RiskKey® استفاده می کند. علاوه بر این ، RiskKey® با استفاده از هوش مصنوعی ، قادر به کشف الگوی غیر قابل تشخیص برای مغز انسان ، دقت مدل ها را بهبود می بخشد و به آنها اجازه می دهد تا به خوبی در زیر کدورت و با داده های پراکنده عمل کنند. به طور خلاصه ، RiskKey® یک الگوی جدید مدیریت ریسک را مجسم می کند.

SOURCE Aiperion

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید