رفتن به نوشته‌ها

پزشکان Altais و Brown & Toland به نیروهای خود پیوستند تا نسل جدیدی از خدمات و فناوری را به بیماران حوزه خلیج فارس ارائه دهند که کیفیت خدمات را بهبود بخشد

اوکلند ، کالیفرنیا، 10 آوریل 2020 / PRNewswire-HISPANIC PR WIRE / – پزشکان Altais و Brown & Toland امروز اعلام کردند که برای تغییر مراقبت از بیمار و بهبود نتایج درمانی با روشی مقرون به صرفه تر به نیروهای خود پیوسته اند.

این دو سازمان توافق نهایی را امضا كردند كه راه را برای Brown & Toland و شبکه بیش از 2،700 پزشك خود برای پیوستن به خدمات بالینی Altais ، وابسته به Altais ، امضا كرد.

Altais یک شرکت خدمات پزشکی است که به توسعه ابزارها و فن آوری های پیشرفته بالینی و بهترین روش های پشتیبانی برای مراقبت از تماس بالا اختصاص یافته است تا پزشکان بتوانند روی اشتیاق خود تمرکز کنند: مراقبت با کیفیت بالا و مقرون به صرفه.

از نظر Brown & Toland ، اتحاد گامی اساسی در جهت پیشبرد اهداف خود در حمایت از پزشکان در ارائه خدمات با کیفیت بالا و شخصی برای بیش از 350،000 بیمار در منطقه خلیج است. سان فرانسیسکوهمکاری با خدمات کلینیکی آلتایز برای تحویل خدمات درمانی.

وی ادامه داد: به همراه خدمات کلینیکی آلتایس ، ما به عنوان مبتکر برای پزشکان مستقل کار خواهیم کرد ، خدمات جدیدی را در اختیار آنها قرار می دهیم ، سطح حمایت از توسعه یافته برای سهولت در رابطه با مدیریت اقدامات خود و همچنین بهترین ابزارهای موجود برای توانمندسازی آنها در ارائه خدمات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه فراهم خواهیم کرد. وی در دسترس بیماران خود است کلی رابیسونمدیر اجرایی پزشکان براون و تولاند. “من مشتاق هستم تا دیدگاه مشترک خود را در مورد تجربه مجدد مطب پزشکی دوباره به منطقه خلیج و سایر بازارها ارائه دهم.”

دکتر گفت: “Brown & Toland یک ارائه دهنده برتر پزشکی است و ما بسیار خوشحالیم که فرصتی برای مفهوم سازی و ایجاد یک مدل جدید از خدمات درمانی با هم داریم.” جف بیلترئیس جمهور و مدیرعامل آلتایس. “ما هدف این است که پزشکان و جامعه بالینی به حداکثر رساندن سلامت و رفاه بیماران خود و ایجاد شیوه هایی برای اثربخشی طولانی مدت کمک کنند. ما تعهد مشترکی برای پزشکان و بیماران داریم که از شیوه های مستقل حمایت کنند تا آنها بتوانند توجه خود را بیشتر به مراقبت از بیمار سوق دهند. “

به عنوان بخشی از خدمات بالینی Altais ، براون و تولاند یک سیستم یکپارچه و از نظر بالینی یکپارچه از مراقبت های هماهنگ را برای اطمینان از اینکه پزشکان در شبکه خود به آنچه که می دانند چگونه انجام دهند اختصاص می دهند: مراقبت از بیمارانشان. Altais یک بستر فناوری برای اداره مطب ارائه می دهد که باعث افزایش کیفیت بالینی و خدمات پزشکان و بیماران آنها می شود. با هم ، این دو سازمان برای بهبود کیفیت مراقبت و ارائه خدمات بهتر به پزشکان مستقل و بیمارانشان ، یک مدل پویا از ارائه خدمات ارائه می دهند.

پزشکان Brown & Toland ، به عنوان یک سازمان پزشکی ، تحت عنوان پزشکان Brown و Toland فعالیت خود را ادامه خواهند داد و به تمام پرداخت کنندگان ادامه می دهند. این سازمان به پزشکان برای سرمایه گذاری در کلینیک های مستقل به سرمایه ، خدمات و پشتیبانی بیشتری دسترسی خواهد داشت. بیماران قهوه ای و تولند می توانند پزشک خود را بدون قطع مراقبت ادامه دهند.

هیات مدیره پزشکان Altais و Brown & Toland توافق نهایی را تصویب کردند. این معامله منوط به تأیید سهامداران براون و تولند و ارزیابی دقیق نظارتی است.

درباره آلتایس
Altais یک شرکت خدمات بهداشتی است که به پزشکان و جامعه بالینی کمک می کند تا سلامت و رفاه بیماران خود را به حداکثر برساند تا از قیمت مناسب برخوردار باشد و رضایت حرفه ای را حفظ کند. آلتایس در تلاش است تا نشاط عمل پزشکی را تقویت کند و قلب پزشکی را تقویت کند: ارتباط با بیماران و ارائه خدمات با کیفیت بالا و شخصی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Altais ، به www.altais.com مراجعه کنید.

درباره پزشکان براون و تولند
پزشکان Brown & Toland یک شبکه پیشرو از پزشکان مستقل است که خدمات درمانی با کیفیت بالا و شخصی در منطقه Bay را ارائه می دهند. سان فرانسیسکو. بیش از 2،700 پزشک در شبکه خود بیش از 350،000 بیمار HMO و PPO را خدمت می کنند و از طریق برنامه های مدیریتی و هماهنگی مراقبت های نوآورانه ، استفاده از فناوری مراقبت برای بهبود مراقبت و کاهش هزینه ها اختصاص داده شده اند. پزشکی و راهبردهای مدیریت سلامت جمعیت. براون و تولاند که 25 سالگرد سالگرد خود را در سال 2018 جشن گرفت ، با چندین بیمارستان و برنامه های بهداشتی پیشرو برای ارائه خدمات با کیفیت بالا در منطقه بی بی همکاری می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.brownandtoland.com مراجعه کنید.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/967144/Altais_Logo.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1153769/Brown_and_Toland_Physician.jpg

منبع Altais

پیوندهای مرتبط

http://www.altais.com

منبع Altais

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید