رفتن به نوشته‌ها

OPPO برای صدور مجوز ثبت اختراعات سلولی به صنعت IoT از طریق بازار Avanci

دوبی، امارات متحده عربی، 12 آوریل 2020 / PRNewswire / – پیشرو با نام تجاری جهانی فناوری OPPO اعلام کرد که مجوزهای ثبت اختراعات استاندارد 3G و 4G خود را از طریق پیشرو بستر مجوز ثبت اختراع Avanci به بازارهای IoT و خودرو صادر می کند. شرکتی که در رأس نوآوری در بازار تلفن های هوشمند قرار گرفته است ، در حال متنوع کردن نمونه کارها خود است تا از فناوری های مرزی نظیر IoT ، 5G و واقعیت افزوده (AR) استفاده کند تا تجربیات تکنولوژیکی غوطه ورتر و شخصی ترتری را در اختیار کاربران جهان قرار دهد.

OPPO برای حمایت از هدف این شرکت از ارائه دستگاهها و خدمات هوشمند برش برای دوره اتصال هوشمند ، توانمندیها و نوآوریهای تحقیق و توسعه خود را تقویت کرده است. در راستای این تلاش ، از همان 29 فوریه 2019، OPPO بیش از 43،000 اختراع ثبت شده در سراسر جهان با بیش از 16،000 اختراع ثبت شده در سطح جهان به دست آورده است.

آدلر فنگ، مدیر ارشد مالکیت معنوی OPPO ، گفت: “OPPO متعهد به توسعه نوآوری های پیشرو در صنعت است. ما سبد ثبت اختراع اساسی OPPO را بر اساس شرایط عادلانه ، معقول و غیر تبعیض آمیز (FRAND) به صنعت مجوز می دهیم. خوشحالیم که اختراعات استاندارد 3G و 4G ما را برای مجوز از طریق Avanci به IoT و تولید کنندگان خودرو ارائه می دهیم. “

Avanci یک بستر صدور مجوز ثبت اختراع است که مجوز را برای اکثر قریب به اتفاق اختراعات استاندارد تلفن همراه 3G و 4G برای محصولات اینترنت اشیاء و وسایل نقلیه متصل فراهم می کند.

کسیم الفلاحیبنیانگذار و مدیر اجرایی Avanci گفت ، “ما خوشحالیم که از OPPO ، یک رهبر صنعت گوشی های هوشمند در سکوی Avanci استقبال می کنیم. Avanci شرکتهایی مانند OPPO را قادر می سازد از طریق یک بازار کارآمد که تعادل را به دست می آورد ، بازده معقول سرمایه گذاری های تحقیق و توسعه خود را بدست آورند. منافع صاحبان حق ثبت اختراع و مجوزها در سرتاسر جهان ، و امکان نوآوری مداوم را فراهم می کند. “

به زودی OPPO محصولات جدید و متمایز IoT از جمله هدفون های بی سیم را ایجاد می کند که یک تجربه صوتی شخصی شده و عملکردی را به عنوان ورودی اساسی در دنیای خدمات صوتی هوشمند ایجاد می کنند.

“ما خواسته های مصرف کنندگان با تکنولوژی را در کشور درک می کنیم خاورمیانه و مشتاقانه منتظر هستیم تا دستگاه های IoT در سطح جهانی و محصولات صوتی نفیس را به منطقه بیاوریم. ” اتان زورئیس جمهور خاورمیانه OPPO و آفریقا.

درباره OPPO

OPPO یک مارک جهانی پیشرو در زمینه فناوری است و به ارائه محصولاتی تزریق شده از هنر و فناوری نوآورانه اختصاص دارد. OPPO بر اساس عناصر مارک های پیشرو ، جوان و زیبا ، این ماموریت را به کاربران عزیز می دهد تا از زیبایی های فناوری لذت ببرند.

طی 10 سال گذشته ، OPPO در حالی که نوآوری پیشرفتهای فن آوری عکاسی موبایل را بر عهده داشته ، بر ساخت تلفن های دوربین متمرکز شده است. امروز ، OPPO زیبایی شناسی فن آوری را از طریق دستگاه های هوشمند ، ColorOS و خدمات اینترنتی مانند OPPO Cloud و OPPO + به مصرف کنندگان جهانی می رساند.

مشاغل OPPO 40 کشور و منطقه را شامل می شود و دارای 6 موسسه تحقیقاتی و 4 مرکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان و همچنین یک مرکز طراحی بین المللی در لندنبا ارائه تجربه ای عالی در زمینه عکاسی با تلفن های هوشمند به جوانان بیشتر و بیشتر در سراسر جهان.

درباره MEA OPPO

در سال 2015 ، OPPO وارد بازار مصر شد. در سال 2016 ، OPPO خود را راه اندازی کرد خاورمیانه و مرکز فروش آفریقا در قاهره. بازارهایی که OPPO وارد آن شده اند خاورمیانه و آفریقا عبارتند از مصر، الجزایر، تونس، مراکش، امارات ، عربستان سعودی، عمان، کویت، بحرین، کنیا، نیجریه، و شام

OPPO کارخانه خود را در الجزایر در سال 2017 ، که OPPO را به عنوان اولین برند چینی در راه اندازی کارخانه در آورد شمال آفریقا. بر اساس بینش مصرف کنندگان محلی در هر کشور ، OPPO MEA پیشرفت محلی سازی را آغاز کرده است. و بومی سازی شامل تمام دیدگاه های مربوط به هر بازار است – بومی سازی محصول ، برای رفع بیشتر نیازهای اصلی کاربران. بومی سازی بازاریابی ، برای ارتباط بهتر با مشتریان جوان محلی. و بومی سازی تیم ، برای شناختن مصرف کنندگان محلی ما و ارائه خدمات بهتر به مصرف کنندگان.

طی سال گذشته ، OPPO شروع به تنظیم خط تولید خود در این کشور نموده است خاورمیانه منطقه دقیقا این شامل راه‌اندازی گوشی هوشمند پرچمدار OPPO Find X و معرفی سری OPPO Reno است. OPPO ادامه خواهد داد تا خط تولید محلی خود را تکامل بخشد تا سری های پریمیوم بیشتری را به مصرف کنندگان منطقه ارائه دهد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
جودی زو
مدیر روابط عمومی منطقه ای
OPPO
پست الکترونیک: [email protected]

منبع OPPO

لینک های مربوطه

https://www.oppo.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید