رفتن به نوشته‌ها

در طول و پس از همه گیری “Webinar توسط 5WPR و منابع استعدادی ارائه شده است

نیویورک، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – روشن است سه شنبه 14 فروردین در ساعت دو بعد از ظهر ETبه دنبال شیوع تاج ویروس ، متخصصان ارشد ارتباطات میزبان یک وبینار در جهت تغییر اجتماعی شدن خواهند بود. شخصیت تلویزیون و ستاره رسانه های اجتماعی Foodgod افکار خود را با مدیر عامل 5WPR به اشتراک می گذارد ، رون توروسیانو مدیر عامل شرکت استعدادهای درخشان ، مایکل هلر رهبری گفتگو به عنوان یک رسانه اجتماعی ، ستاره تلویزیون و خبره ناهار خوری ، Foodgod بینش همه چیز مربوط به آینده صحنه اجتماعی ما را به صورت آنلاین و IRL شامل رسانه های اجتماعی ، رویدادها ، فرهنگ رستوران و سایر موارد ارائه می دهد.

“قبل از coronavirus ، مصرف کنندگان ملزم به مقابله با روزانه های روزمره خود نبودند. معاشرت صرفاً راهی برای زندگی بود که شما فکر بیش از قیمت آن را نمی کردید.” رون توروسیان. وی گفت: “ما هنوز نمی دانیم که آیا و به چه زمانی به سطح آسایش قبلی باز خواهیم گشت. هنگام ترک خانه برای شرکت در برنامه ها ، مسافرت یا صرف ناهارخوری ، ما با آنها آشنا بودیم. به نظر می رسد معاشرت و این برای این صنایع چه معنی دارد. “

وی گفت: “منظره اجتماعی و انواع سکوها به ویژه با آنچه همه ما با آن روبرو هستیم ، هر روزه تکامل می یابد.” مایکل هلرمدیر عامل شرکت منابع استعدادیابی. وی گفت: “بیشتر از همیشه شماره های نامزدی ثابت است و مصرف کنندگان بیشتر با پیام هایی که توسط مارک ها و تأثیر گذاران به اشتراک گذاشته می شوند ، هماهنگ هستند. آزمایش نهایی این است که چگونه مخاطب به مطالب پاسخ می دهد که توانایی یک برند را برای گزاف گویی نشان می دهد. هنگامی که همه گیر فروکش کرد. “

5WPR به منظور تولید سری وبینار COVID-19 ارتباطات با پیشروان حرفه ای دیجیتال ، بازاریابی و ارتباطات همکاری می کند. برای اقساط سوم ، “آینده اجتماعی و تأثیرگذار: در طول و پس از همه گیری” ثبت نام کنید.

درباره Foodgod

شخصیت تلویزیون و ستاره رسانه های اجتماعی جاناتان چبان نام معروف خود “غذا” را از لیست A-list همه چیزهای آشپزی – گرفت و با پیروی از تقریباً 4 میلیون نفر در اینستاگرام افتخار می کند که ماجراهای غذایی او را در سراسر جهان دنبال می کند. به طور گسترده ای به دلیل نقش های مکرر خود در تلویزیون ، به ویژه “ادامه کار با کارداشیان” شناخته شده است ، “Foodgod اکنون بزرگترین تأثیرگذار مواد غذایی به صورت آنلاین است و رژیم آن را ثابت می کند. اخیراً به عنوان افتخار مواد غذایی سال تأثیر پذیرفته شده استموناکو 2018) ، وی به عنوان “تأثیرگذارترین نام در غذا” نامگذاری شد غذا & مجله نوشیدنی و در جلوی LA Times ظاهر شد و خبر از ظهور او به یک خدای ناهار خوری داد.

ضربه محکم و ناگهانی خوشمزه اش از نقاط مورد علاقه غذایی از نیویورک و لس آنجلس، به ایسلند و بیشتر از این که او به عنوان ناهار ، نوشیدنی و تروت های جهان با افراد مشهور ، سرآشپزها و کارآفرینان رستوران ، مورد توجه عمده قرار می گیرد. او حتی مونیکر بدنام خود را که روی بازوی خود تزریق کرده ، دارد. خبرنگار غذا برای دکتر اوز ، او همچنین در برنامه های تلویزیونی hit مانند “The Spin Crowd” و “House Big Brother House” ظاهر شده است و به دلیل سلیقه و سبک بین المللی وی شخصیتی مرتب در رسانه ها است.

درباره روابط عمومی 5W
روابط عمومی 5W یک آژانس روابط عمومی با خدمات کامل در نیویورک است که به دلیل برنامه های برجسته ای که با مشاغل ، موضوعات و ایده ها درگیر هستند شناخته شده است. با بیش از 175 حرفه ای در B2C (محصولات غذایی و آشامیدنی ، زیبایی و مد ، مارک های مصرف کننده ، سرگرمی ، سلامتی و سلامتی ، مسافرت و مهمان نوازی ، فناوری ، غیر انتفاعی) ، B2B (ارتباطات شرکتها و مدیریت اعتبار) ، روابط عمومی ، ارتباطات بحرانی و استراتژی دیجیتال ، 5W کسب و کار پیشرو را رویکردی متشکل ، جسورانه و نتیجه محور برای ارتباطات به ارمغان می آورد.

درباره منابع استعدادیابی
منابع استعدادیابی یک آژانس بازاریابی دیجیتال است که به عنوان یک رهبر در توسعه و تولید کمپین های رسانه های اجتماعی مبتنی بر تأثیرگذار شناخته می شود. این شرکت راه حل های بازاریابی جامع به مارک ها و خدمات کامل ، مدیریت بستر های اجتماعی به استعدادها و مشاغل ارائه می دهد. به عنوان پلی بین خیابان هالیوود و مادیسون؛ منابع استعدادیابی به برندهای برتر دسترسی فوری به مخاطبان گسترده افراد مشهور و تأثیرگذار در جهان می دهد.

با بیش از دوازده سال تجربه ، منابع استعدادیابی رسانه های اجتماعی سفارشی ، مشهور کاملاً یکپارچه محور و کمپین های بازاریابی برند را برای مشتریان در صنایع مختلف ایجاد می کند. با استفاده از روابط مشهور ، به همراه تجربه گسترده در ایجاد رویدادهای تجربی با تمرکز بر روی نام تجاری ، TR مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند را برای تقویت استراتژی برند و نتایج قابل اندازه گیری در اختیار مشتریان قرار می دهد.

SOURCE 5W روابط عمومی

لینک های مربوطه

http://www.5wpr.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید