رفتن به نوشته‌ها

شهرستانهای Chickasaw و جفرسون برای آزمایش 14 آوریل موبایل تست COVID-19 تعیین کرده است

  • شهرستان Chickasaw – Chickasaw Agri Center ، 800 جاده Starkville in هیوستون
  • شهرستان جفرسوندبیرستان فایت، خیابان 2277 اصلی ، فایت

آزمایش مداوم در نمایشگاه های ایالتی میسیسیپی به دلیل پیش بینی هوای نامرغوب و رعایت تعطیلات عید پاک ، یکشنبه به مدت یک روز به حالت تعلیق در می آید. مجموعه های موجود در روز دوشنبه از سر گرفته می شوند و هفت روز در هفته ادامه دارند ، اجازه هوا را می دهد.

صدها نفر در می سی سی پی جوامع از سایتهای مجموعه رانندگی UMMC / MSDH استفاده کرده اند. این تعداد شامل 85 نفر در شاخه زیتون، 25 در کلارکدیل، 55 در ویکسبورگ، 49 در گرین وود، 61 در نصف النهار، 110 در ناتچز، 57 در کاریر، 33 در ریپلی، 59 در نقطه خزه، 18 in رالی، 25 در یورا، 50 در کلینتون و 1،903 مورد در میدان می سی سی پی در جکسون.

می سی سی پی آژانس مدیریت اضطراری و گارد ملی می سی سی پی برای هماهنگی سایت های آزمایش تلفن همراه با UMMC و MSDH همکاری می کنند.

هرکسی که علائم مربوط به COVID-19 را تجربه کند ، بیماری ناشی از رمان عروق جدید از جمله تب ، سرفه ، تنگی نفس یا گلودرد ، که احساس می کند باید مورد آزمایش قرار گیرند ، ابتدا باید از طریق پزشک معالج UMMC از طریق C Spire یک غربالگری رایگان انجام دهد. برنامه هوشمند UMMC Virtual COVID-19 تلفن هوشمند Telehealth. UMMC و C Spire با همكاری كردند تا این نمایش رایگان در اختیار همه می سی سی پی قرار گیرد.

می سی سی پی که در معرض خطر زیادی برای ابتلا به COVID-19 قرار دارند ، در یک محل آزمایش قرار می گیرند تا نمونه ای را از طریق سواب بینی و بدون خارج کردن وسیله نقلیه خود تهیه کنند.

سریعترین و آسانترین راه برای غربالگری و آزمایش با برنامه C Spire Health است. این روزانه در دسترس است ساعت 8 صبح – 8 بعد از ظهر.

درصورتی که یک ارائه دهنده پزشکی میزان خطر ابتلا به COVID-19 را بالا نشان دهد ، به افرادی که از برنامه C Spire Health استفاده می کنند ، قرار ملاقات داده می شود. از آنها سؤالاتی در مورد علائم ، از جمله تب ، سرفه ، تنگی نفس یا گلودرد سؤال خواهد شد. UMMC با کسانی که با نتایجشان آزمایش شده اند تماس خواهد گرفت.

افراد فاقد تلفن هوشمند می توانند با شماره (601) 496-7200 تماس بگیرند. از هر کسی که علائم را تجربه نکرده است ، خواسته می شود از برنامه یا تماس استفاده نکنند.

هرکسی که مصمم است در معرض خطر کم عفونت باشد ، دستوراتی در مورد مسافت اجتماعی ، انزوا در خانه و مراقبت از خود دریافت می کند – و به او گفته می شود در صورت وخیم تر شدن علائم ، تماس بگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایش ، اینجا را کلیک کنید.

درباره ی مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی
UMMC تنها مرکز پزشکی دانشگاهی ایالت است. مأموریتهای آموزشی ، پژوهشی و مراقبت های بهداشتی این کشور اهداف ارتقاء سلامت جمعیت ایالت و از بین بردن نابرابری های بهداشتی را به اشتراک می گذارد. واقع در جکسون.

UMMC شامل هفت دانشکده علوم بهداشتی ، از جمله پزشکی ، پرستاری ، حرفه های مرتبط با بهداشت ، دندانپزشکی ، داروسازی ، تحصیلات تکمیلی و سلامت جمعیت است. شرکت مراقبت های بهداشتی مرکز پزشکی شامل تنها مرکز تروما سطح I ایالت ، فقط بیمارستان کودکان و تنها برنامه پیوند مغز اندام و استخوان است. این مرکز پزشکی همچنین دارای مرکز عالی تعالی سلامتی است که یکی از این دو کشور است.

برای اطلاعات بیشتر ، به www.umc.edu مراجعه کنید و برای دیدن اخبار و ویژگیهای داستانهای تولید شده توسط ارتباطات و بازاریابی UMMC ، اینجا را کلیک کنید.

درباره C Spire
C Spire مجموعه کاملی از اینترنت اختصاصی با الهام از مشتری ، IP Voice ، داده ها ، خدمات مدیریت شده ، سرویس های ابری ، فروش مجدد ارزش افزوده و ارتباطات سیار را به مشاغل و بی سیم ، 1 گیگابیت دسترسی به اینترنت و خدمات خانگی مرتبط با آن برای مصرف کنندگان فراهم می کند. . این نسخه خبری و سایر اطلاعیه ها در www.cspire.com/news در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire ، به cspire.com مراجعه کرده یا از طریق Facebook در facebook.com/cspire یا توییتر در twitter.com/cspire به ما مراجعه کنید.

SOURCE C Spire

لینک های مربوطه

http://www.cspire.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید