رفتن به نوشته‌ها

FuseFX و Folks VFX مبتنی بر Montreéal Join Force

لس آنجلس، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – FuseFX ، یک سرویس کامل ، برنده جوایز جلوه های دیداری با استودیو در لس آنجلس، نیویورک، ونکوور و آتلانتا، خوشحال است که اتحاد خود را با Folks VFX ، استودیوی افقی مستقر با سطح بالا ، مستقر در مونترال با مکانهای اضافی استودیویی در تورنتو و بوگوتا ، کلمبیا.

در کنار هم ، شرکتهای ترکیبی نزدیک به 600 هنرمند در هفت مکان در شمال و آمریکای جنوبی. بنیانگذاران Folks VFX ، سباستین برگرون ، فیلیپ تیبلو و مت بلبینبه همراه تهیه کننده اجرایی آملی پویتراس ، همچنان هدایت استودیوهای Folks VFX را انجام داده و تحت نام تجاری Folks فعالیت می کنند.

می گوید: “Folks VFX مکمل عالی برای آرایش فعلی FuseFX و برعکس است.” دیو آلنتائوبنیانگذار و مدیرعامل FuseFX. “Sébastien ، Amélie ، Philippe و Matt فرهنگ و شرکتی عالی ایجاد کرده اند و با فلسفه های ما در FuseFX بسیار هماهنگ هستند. ما بسیار هیجان زده هستیم تا با تیم در Folks شریک شویم و بتوانیم طیف گسترده تری از مجموعه مهارتها ، مکانها را ارائه دهیم. تخفیف و خدمات به مشتریان استودیوی ما. Folks سالهاست که کارهای باکیفیتی انجام می دهد و از شهرت بالایی در بازار برخوردار است .با کارهای اخیر روی پروژه هایی با مشخصات بالا مانند آکادمی چتر، دیدن، Zombieland II، آژیرو پسر هاآنها خود را به عنوان ارائه دهنده نخبه جلوه های بصری در بازار تثبیت کرده اند. “

“با افزایش تقاضا برای خدمات VFX در سرتاسر جهان ، این مشارکت به عنوان گام مهمی در استراتژی FuseFX برای ارائه خدمات ما در مکان های بیشتر و انجام پروژه های بیشتر در زمینه خدمت است. ما قبلاً در حال گسترش توانایی های خود برای انجام کاراکترهای CG بیشتر و محیط دیجیتال هستیم.” Folks دارای یک خط لوله CG است که به شخصیت های پیچیده CG ، محیط های سه بعدی و شبیه سازی FX ساخته شده است که کاملاً کاملاً تکمیل شده و به تخصص ما می افزاید. این توسط یک تکمیل اخیر اولین قسمت از یک سری انیمیشن CG است که در خانه در Folks ساخته شده است. ” آلتنئو را اضافه می کند.

“ما بسیار خوشحالیم که با FuseFX به هم می پیوندیم. نه تنها DNA مشترک را با رویکرد خود در زمینه جلوه های تصویری به اشتراک می گذاریم بلکه هدف مشترک ما ارائه خدمات VFX در هر کجا که مشتریان می خواهند خدمات ارائه شده باشند ، می دانیم. درست گام بعدی برای ما در دستیابی به این دیدگاه مشترک است. “Bergeron می گوید ، رئیس جمهور Folks VFX.

درباره FuseFX:

FuseFX در سال 2006 در تاسیس شد لس آنجلس توسط دیوید آلنتائو و بنیانگذاران تیم یعقوبسن و جیسون فوتر. FuseFX با تأسیس یک استودیوی برنده جایزه ، جلوه های بصری کاملی را برای تلویزیون های اپیزودیک ، فیلم های سینمایی ، تبلیغات ، فیلم های سواری و تولیدات VR با یک فهرست مستعد از پرسنل خلاق و تولید در سراسر مکان فراهم می کند. لس آنجلس، نیویورک، ونکوور و آتلانتا. FuseFX یک شرکت نمونه کار از EagleTree Capital است.

https://fusefx.com/

درباره Folks VFX:

Folks VFX در سال 2012 توسط Sbbianen Bergeron ، فیلیپ تیبلو و مت بلبین، و یک استودیوی کامل جلوه های بصری با خدمات کامل مستقر در مونترال با مکان های اضافی در آن است تورنتو و بوگوتا با داشتن سابقه قوی در ارائه CG عکس واقعی و آهنگسازی برای هر دو فیلم و محتوای اپیزودیک ، Folks برای ارائه مداوم و حرفه ای با بالاترین کیفیت در VFX شناخته می شود. Folks کارهایی را در مورد پروژه های قابل توجه ارائه داده است آکادمی چتر، دیدن، Zombieland II، آژیر، مسیح، وطن، پسر ها، ارتش بزرگ (آینده) ، میراث مشتری (آینده) ، خانم آمریکا (آینده)

Homepage

درباره سرمایه EagleTree:

EagleTree Capital یک شرکت سرمایه گذار مستقل و مستقل پیشرو است. EagleTree سرمایه را به نمایندگی از سرمایه گذاران نهادی و فردی مدیریت می کند. این شرکت بر سرمایه گذاری در رسانه ها و خدمات تجاری ، مصرف کننده ، آب و بخش های ویژه صنعتی تمرکز دارد. EagleTree در واقع است نیویورک، نیویورک. برای اطلاعات بیشتر ، به www.eagletree.com مراجعه کنید.

شناسه PRLog: www.prlog.org/12818038

SOURCE FuseFX

لینک های مربوطه

https://fusefx.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید