رفتن به نوشته‌ها

وزارتخانه های سنت فرانسیس ، اعلامیه حادثه ایمیل را ارائه می دهد

سالینا ، کان.، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – وزارتخانه های سنت فرانسیسک در حال اعلام حادثه ای هستند که ممکن است امنیت برخی از افراد وابسته به سنت فرانسیس را تحت تأثیر قرار دهد. در حالی که سنت فرانسیس از هرگونه تلاش یا سوء استفاده واقعی از این اطلاعات بی خبر است ، به افراد آسیب دیده و همچنین تنظیم کننده های خاص ایالتی و فدرال اطلاع رسانی می شود.

بر 19 دسامبر 2019، سنت فرانسیس از فعالیت مشکوک مربوط به یکی از حساب های ایمیل کارمند خود مطلع شد. سنت فرانسیس اقدامات لازم جهت تأمین اعتبار ایمیل را انجام داد و برای تعیین ماهیت و دامنه فعالیت ، با متخصصان پزشکی قانونی خارج از کشور شروع به کار کرد. بر 12 فوریه 2020، تحقیقات مشخص کرد که یک بازیگر ناشناس بین حساب به ایمیل دسترسی پیدا کرده است 13 دسامبر 2019و 20 دسامبر، 2019. متأسفانه ، تحقیقات نتوانستند مشخص کنند که آیا به هر ایمیل یا پیوست واقعاً دسترسی یافته یا مشاهده شده است. سنت فرانسیس فقط توانست تأیید کند که حساب ایمیل در معرض دسترسی غیرمجاز است.

با کمک متخصصان شخص ثالث ، یک بررسی جامع از محتوای حساب ایمیل تأثیر پذیر برای شناسایی اطلاعات شخصی در حساب ایمیل انجام شد. بر 24 مارس 2020، سنت فرانسیس مشخص کرد که اطلاعات برای افراد خاص در هنگام دسترسی غیرمجاز در حساب ایمیل قرار دارد و ممکن است در دسترس بازیگر غیرمجاز باشد.

در این بررسی مشخص شد که حسابهای ایمیل تأثیرگذاری شامل انواع زیر اطلاعاتی برای افراد خاص در زمان دسترسی غیرمجاز است: شماره تأمین اجتماعی ، تاریخ تولد ، گواهینامه رانندگی یا شناسنامه دولتی ، شماره بانکی یا حساب مالی ، اعتبار یا کارت اعتباری شماره ، اطلاعات مربوط به درمان یا تشخیص ، اطلاعات مربوط به نسخه ، نام ارائه دهنده ، شماره پرونده پزشکی یا شناسه بیمار ، شماره دارویی یا Medicaid ، اطلاعات بیمه درمانی ، اطلاعات مربوط به هزینه درمان و نام کاربری و رمز عبور. در این زمان، سنت فرانسیس از هرگونه سوء استفاده واقعی یا هرگونه سوءاستفاده از اطلاعات بهداشتی شخصی یا محافظت شده مربوط به این واقعه آگاهی ندارد.

بر 17 آوریل 2020، سنت فرانسیس ارسال نامه های اعلامیه به اشخاص آسیب دیده ای که اطلاعات آدرس آنها را دارند ، شروع می شود. در این اطلاعیه افراد آسیب دیده به طور بالقوه تشویق می شوند تا در برابر حوادث سرقت هویت و کلاهبرداری ، هوشیاری ، گزارش های اعتباری در صورتهای حساب و توضیح فرم های مزایا برای فعالیت مشکوک را ترغیب کنند و هرگونه فعالیت مشکوک را بلافاصله به شرکت بیمه خود ، ارائه دهنده خدمات درمانی یا موسسه مالی گزارش دهند. . اطلاعات مربوط به دریافت گزارش اعتباری رایگان سالانه از هر یک از سه دفتر اصلی گزارش اعتباری را می توانید با مراجعه به سایت www.annualcreditreport.com ، با شماره 877-322-8228 تماس بگیرید ، یا با سه دفاتر اصلی اعتباری مستقیماً در تماس باشید: مساوی، P.O. جعبه 105069 ، آتلانتا ، GA، 30348 ، 1-800-685-1111 ، www.equifax.com؛ تجربه، P.O. جعبه 2002 ، آلن ، TX 75013، 888-397-3742، www.experian.com؛ انتقال، P.O. جعبه 2000 ، چستر ، پنسیلوانیا 19016 ، 800-680-7289 ، www.transunion.com. افراد آسیب دیده ممکن است با تماس با دفاتر اعتباری ، کمیسیون تجارت فدرال یا دادستان کل کشور ، اطلاعات مربوط به سرقت هویت ، هشدارهای مربوط به کلاهبرداری ، یخ های امنیتی و مراحلی را که ممکن است برای محافظت از اطلاعات خود بردارند ، پیدا کنند. به کمیسیون تجارت فدرال می توان در: 600 خیابان پنسیلوانیا NW ، ایالت واشنگتن 20580؛ www.identitytheft.gov؛ 1-877-ID-THEFT (1-877-438-4338)؛ و TTY: 1-866-653-4261. موارد سرقت هویت شناخته شده یا مشکوک نیز باید به نیروی انتظامی یا دادستان کل کشور گزارش شود.

سنت فرانسیس حریم خصوصی اطلاعات و مسائل امنیتی را بسیار جدی می گیرد و در تلاش های خود برای حفظ و محافظت از اطلاعات حساس هوشیار خواهد بود ، ضمن اینکه هرگونه اقدام دیگری که ممکن است برای کاهش و اصلاح این واقعه ضروری باشد ، انجام خواهد شد. اطلاعات تکمیلی درباره این رویداد داده ها در saintfrancisministries.org در دسترس است.

منابع وزارتخانه های سنت فرانسیس

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید