رفتن به نوشته‌ها

پی پال تأیید شده است تا دسترسی به وام برنامه محافظت از چک را تأمین کنید

سان خوزه ، کالیفرنیا، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – PayPal Holdings، Inc. (NASDAQ: PYPL) امروز اعلام كرد كه هم اكنون این شركت از طریق برنامه محافظت از چک های مدیریت مالی كسب وكار ایالات متحده (SBA) دسترسی به وام های كوچك را فراهم می كند. این به دنبال تأیید SBA برای پی پال برای شرکت در برنامه به عنوان اولین موسسات غیر بانکی است.

وی ادامه داد: “مشاغل كوچك به ویژه در اثر بحران كورون ویروس آسیب دیده اند. نیاز فوری به هر كسب و كار واجد شرایط برای دسترسی به بودجه مورد نیاز برای اطمینان از اینكه هرچه بیشتر كارگران از مزایا و بازپرداختهای خود برخوردار شوند ، ضروری است.” اکنون و برای آینده “گفت: دان شولمن ، رئیس جمهور و مدیرعامل ، پی پال. “ما مشتاق هستیم که سرمایه و تخصص خود را به کار بگیریم تا بتوانیم در این دوره چالش برانگیز به مشاغل کوچک کمک کنیم تا زنده بمانند. ما از رهبران کنگره بخاطر اطمینان از تضمین قانون CARES به شرکتهایی مانند PayPal کمک می کنیم تا سریعتر به توزیع وجوه در آن مشاغل که بیشترین تأثیر را دارند کمک کنیم. “”

از سال 2013 ، PayPal از رویکردهای نوآورانه و داده های مربوطه برای دسترسی به وام و وجوه نقدی برای کارآفرینان جوان و مشاغل زن و اقلیت ، استفاده می کند ، که غالباً برای تأمین اعتبار از موسسات مالی سنتی سنتی تلاش می کنند. پی پال از طریق راه حل های تأمین مالی خود ، به بیش از 900،000 وام و وجه نقدی دسترسی داشته است و امکان دسترسی به بیش از آن را فراهم می کند 15 میلیارد دلار در بودجه بیش از 305000 مشاغل کوچک.

هفته گذشته ، پی پال مجموعه ای از اقدامات را اعلام کردبرای کمک به مشتریان مشاغل خود که تحت تأثیر کروناویروس قرار دارند ، از جمله چشم پوشی از برخی از هزینه ها و تعویق بازپرداخت وام های تجاری.

برای کسب آخرین اطلاعات در مورد پاسخ پی پال به کورو ویروس ، لطفا به این شرکت مراجعه کنید اتاق خبر.

درباره PayPal

پی پال بیش از 20 سال در خط مقدم انقلاب پرداخت دیجیتال باقی مانده است. پلت فرم پی پال با استفاده از فناوری برای ایجاد خدمات مالی و تجارت راحت تر ، مقرون به صرفه تر و امن تر ، بیش از 300 میلیون حساب مصرف کننده و بازرگانی را در بیش از 200 بازار برای پیوستن و شکوفایی در اقتصاد جهانی فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت مراجعه کنید www.paypal.com.

وام دهنده برنامه وام های حفاظت از Paycheck که از طریق پی پال ارائه می شود ، WebBank ، FDIC Member است.

مخاطب
مخاطبین روابط سرمایه گذار
گابریل رابینوویچ
[email protected]

آکیلا معتبر
[email protected]

ارتباط با رسانه ها
جو گالو
[email protected]

SOURCE PayPal Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.paypal.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید